Avatar uživatele
Zlatý

Proč byly smazány otázky ,které položila kropítko?

Doplňuji:
Tak na to má právo, tak to jo.
Myslela jsem,že nějaký šotek tu řádí.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Bronzový

Mazání otázek uživateli uživatelům by mělo být celkově zakázáno, je to jeden z hlavních problémů Odpovědí. Mimojiné tedy. Nikdy jsem se s něčím podobným na jiných serverech nepotkal, až zde. Mazání témat, otázek, jejich přesouvání atd. by mělo být pouze a jen v rukou nejpovolanějších a nejzasvěcenějších. Tedy ADMINŮ - ne uživatelů (to že je zde možná adminů jak máku, o tom se nebavím, pokud tomu tak je, mají rozšířit řady, ale ne dávat takové pravomoce lidem-uživatelům)

Omlouvám se všem "ZLATÝM", tohle není nějaká připomínka na ně konkrétně, ale to, že zde člověk pokládá kvanta otázek či odpovědí, ať už jakékoliv kvality a vyslouží si za to nakonec ZLATOU, ho neopravňuje k tomu, aby mazal či jakkoliv manipuloval s otázkami jiných.

Tenhle nešvar by se měl rychle vymýtit.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Lidé v určitém procentu chybuji, s chybou se vždy počítá (jen nesmí být moc velká a nesmí převážit veškerý přínos) .... proto zde otázku mohou mazat jen ti zkušenější s předpokladem, ze budou chybovat méně ... předpoklad Je to statisticky správný, ale neni to dotažené k dokonalosti, to co nám tu chybí, aby mohla být chybovost vymícena, jen maličkost = zpětný dohled nad tím, kdo co smazal a s jakým odůvodněním, klidně by ten dohled mohli realizovat zase jen ostatní zlati/stribrni uživatelé ... ti by mohli otázku znovu obnovit pokud by se jich na obnovení shodla většina (nebo jen 2 a více) byl by ten kdo takto chybně vymazal pokutován bodově (treba hned 10 bodů dolu) ... to by časem začalo fungovat i jako prevence takových výmazů. Naopak potvrzený výmaz by mohl přinést pozitivní bod.

Dalo by se to takto vylepšit a byl by klid

...

Mazání Je užitečné pokud opravdu mažeme pouze vulgární příspěvky, agresivní či lživé/zavádějící , spam - tj. Reklamu atd ... tehdy Je to skutečně dobrá věc. Proto si myslím že by bylo hloupé a krátkozraké tuto funkci místo zdokonalení zcela zrušit. Navrhnout zakázání takové funkce může opravdu jen někdo, kdo nikdy nemusel dělat pořádek v chaosu. Použijte raději své analytické myšlení. Stačí jen trochu doplnit pravidla hry a začne to velmi dobře fungovat.

************

Napříště uz by mohly začít stříbrným a zlatým chodit maily " uživatel xy vymazat tuto otázku/odpověď ...... s odůvodněním ...... souhlasíte ? Ano / ne"

Tento mail by ani nemusel chodit všem zlatým/stříbrným stačilo by pro každý výmaz náhodně vybrat 3 maximálně 5 OVĚŘOVATELŮ

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Zlatý

hanulka11

Miroslave, proč si to mazal?

Avatar uživatele
Zlatý

Miroslavst

Protože to taky smažeš. Jak bylo v těch otázkách řečeno, zde to neslouží k osobním útokům atd. proto se rozhodla kropítko to smazat.

 

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1527
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1063
Zlatý Hlada 972
Zlatý ge0rge 953
Zlatý gecco 905
Zlatý led 884
Zlatý www 829
Zlatý badisko 818
Stříbrný cochee 684

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.