hanulka11

Proč byly smazány otázky ,které položila kropítko?

Doplňuji:
Tak na to má právo, tak to jo.
Myslela jsem,že nějaký šotek tu řádí.

Nejlepší odpověď
Losos

Mazání otázek uživateli uživatelům by mělo být celkově zakázáno, je to jeden z hlavních problémů Odpovědí. Mimojiné tedy. Nikdy jsem se s něčím podobným na jiných serverech nepotkal, až zde. Mazání témat, otázek, jejich přesouvání atd. by mělo být pouze a jen v rukou nejpovolanějších a nejzasvěcenějších. Tedy ADMINŮ – ne uživatelů (to že je zde možná adminů jak máku, o tom se nebavím, pokud tomu tak je, mají rozšířit řady, ale ne dávat takové pravomoce lidem-uživatelům)

Omlouvám se všem „ZLATÝM“, tohle není nějaká připomínka na ně konkrétně, ale to, že zde člověk pokládá kvanta otázek či odpovědí, ať už jakékoliv kvality a vyslouží si za to nakonec ZLATOU, ho neopravňuje k tomu, aby mazal či jakkoliv manipuloval s otázkami jiných.

Tenhle nešvar by se měl rychle vymýtit.

Další odpovědi
anonym

Lidé v určitém procentu chybuji, s chybou se vždy počítá (jen nesmí být moc velká a nesmí převážit veškerý přínos) … proto zde otázku mohou mazat jen ti zkušenější s předpokladem, ze budou chybovat méně … předpoklad Je to statisticky správný, ale neni to dotažené k dokonalosti, to co nám tu chybí, aby mohla být chybovost vymícena, jen maličkost = zpětný dohled nad tím, kdo co smazal a s jakým odůvodněním, klidně by ten dohled mohli realizovat zase jen ostatní zlati/stribrni uživatelé … ti by mohli otázku znovu obnovit pokud by se jich na obnovení shodla většina (nebo jen 2 a více) byl by ten kdo takto chybně vymazal pokutován bodově (treba hned 10 bodů dolu) … to by časem začalo fungovat i jako prevence takových výmazů. Naopak potvrzený výmaz by mohl přinést pozitivní bod.

Dalo by se to takto vylepšit a byl by klid

Mazání Je užitečné pokud opravdu mažeme pouze vulgární příspěvky, agresivní či lživé/zavádějící , spam – tj. Reklamu atd … tehdy Je to skutečně dobrá věc. Proto si myslím že by bylo hloupé a krátkozraké tuto funkci místo zdokonalení zcela zrušit. Navrhnout zakázání takové funkce může opravdu jen někdo, kdo nikdy nemusel dělat pořádek v chaosu. Použijte raději své analytické myšlení. Stačí jen trochu doplnit pravidla hry a začne to velmi dobře fungovat.

Napříště uz by mohly začít stříbrným a zlatým chodit maily " uživatel xy vymazat tuto otázku/odpověď ...... s odůvodněním ...... souhlasíte ? Ano / ne"

Tento mail by ani nemusel chodit všem zlatým/stříbrným stačilo by pro každý výmaz náhodně vybrat 3 maximálně 5 OVĚŘOVATELŮ

hanulka11

Miroslave, proč si to mazal?

Miroslavst

Protože to taky smažeš. Jak bylo v těch otázkách řečeno, zde to neslouží k osobním útokům atd. proto se rozhodla kropítko to smazat.