Proč byly smazány odpovědi???

Nebo třeba u této otázky http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-je-za-slovni-druh-rada-ve-vete-ma-tatinka-rada-jako-sul,byly smazány dvě další odpovědi,které byly špatně. Pak to,co tam píšeme v odpovědích a na diskuzi s Annas,je úplně vytrženo z kontextu…takže pak vypadá,že jsme cvoci…Kdo ty odpovědi smazal a proč????
Doplňuji:
znova odkaz na otázku,špatně se mi překopíroval

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-je-za-slovni-druh-rada-ve-vete-ma-tatinka-rada-jako-sul

Nejlepší odpověď
Wareg

Bych řekl, že správu tohoto serveru mají pod patronátem administrátoři těchto stránek. A jak už i mně někdo „mile“ poradil, mám se obracet s dotazy na ně… 🙂

Další odpovědi
GangstaHelper

Také vidím v tom vymazání problém, ale vymazat je bylo třeba. Zajísté jste proto napsala, jaké by bylo řešení do budoucna, aby se toto už neopakovalo. Mě napadá, že by admin tyto odpovědi okopíroval do diskuze s titulkem, že byly smazány a pak je teprve smazal ze stránky s otázkou.

kropitko

Wareg,to jsem už udělala,jen jsem před tím,než to udělám,chtěla vědět,zda si to uživatelky nesmazaly z důvodu špatné odpovědi.....

kropitko

Jde o to,že mi nepřijde normální,že někdo odpoví,další označí jako odpověď závadnou,admi jí smažou. Mezitím se může rozvést diskuze o tom jak to tedy je,která bude ale úplně vytržena z kontextu,jelikož admi odpovědi smažou třeba až druhý den.....