Avatar uživatele
Culpa

Proč byly předčasné volby v roce 2009 zrušeny Ústavním soudem, ale v roce 1998 a 2013 ne?

Edit: Díky Edisonovi za naprosto zbytečnou a nic neříkající odpověď. Kldině si ji mohl odpustit.

Upravil/a: Culpa

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Zvidatel před 1408 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Edison

To se dočteš v odůvodnění usnesení ÚS.

Kdybys nebyl …l, našel by sis to usnesení sám. Nebo potřebuješ vodit za ručičku? Nebo máš schopnost jen kopat do ostatních, místo kapky samostatnosti? Aspoň jsem ti poradil, co hledat. Hufnágl tu dělá reklamu bulvárnímu plátku vlastněnýho oligarchou.

Upravil/a: Edison

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hufnágl

Ústavní soud vyhověl stížnosti poslance Miloše Melčáka. Předčasné volby se tak ve dnech 9. a 10. října 2009 konat nebudou. Poslanec si stěžoval na zákon o jednorázovém zkrácení volebního období Sněmovny.

Zdroj: https://www.id­nes.cz/zpravy/do­maci/soud-zrusil-rijnove-volby-uznal-melcakovu-stiznost.A090910_145­024_domaci_adb

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Hufnágl

Culpa
Ten Edison je takový maskot, ale zrovna ne můj a na jeho podobné otázky si zvykneš nebo znechucen odejdeš.

před 1408 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pepa25

Edison nenapsal otázku, ale odpověď – a mimochodem nejlepší možnou, protože odpověď na otázku, proč tak ÚS rozhodl, je opravdu v odůvodnění jeho usnesení.

před 1408 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Kdybys byl co k čemu, nebudeš tu postovat bulvární plátek, ale najdeš to usnesení. Aha… no jo, to mohl udělat už tazatel… Tak nic.

před 1408 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Culpa

Ty jsi vážně rozumbrada. Ptám se, proč byly zrušeny v roce 2009 a ne v letech 98 a 13. A tvoje odpověď je: Vyhledej si to.
Tak když nedovedeš konkrétně odpovědět, buď radši potichu.

před 1408 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

A má někdo něco dělat za tebe? Jsi upad, ne? Já tu nejsem ten, kdo něco chce. Tak sklapni a šoupej nohama.

před 1408 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek