simi-kup2

Proč bylo křesťanství císaři pronásledováno?

Nejlepší odpověď
anonym

Existuje učebnice dějepisu, proboha.

Další odpovědi
1popelka1

Já kdysi kdysi kdysi dávno taky nerozuměla tomu, proč ti milí staří lidé (které jsem viděla chodit do kostela) byli kdysi pronásledováni a tak musím odpovědět, aspoň stručně, protože, co já bych kdysi za to dala. Ale taky nebyl dostupný Internet,že???

Odmítali pohanské bohy a hlavně odmítali uctívání císaře, měli uzavřené modlitebny (podezřelá to věc) a tak docházelo k jejich pronásledování, zejména od pol. 3.st.

anonym

A nebylo by fajn se postavit u tabule za tebe,ci udelat(napsat)re­ferat?Mel si se ucit,kdyz ses na to dal/a.Neni to fer,nebo je to tahak?Spamatuj se,clovece!

anonym

Souhlasím s 1POPELKOU1,je to přesná odpověď!!! ZDRAVI ZAJ-PO

Zdroj: OSOBNÍ SKUŠENOSTI A ZNALOSTI