Prostě já...

Proč byly obě moje otázky nahlášeny a opět smazány?

Důvod: opakující se příspěvek.

Nejlepší odpověď
quentos

Položit otázku a sám si na ni v popisu odpovědět, tomu tedy říkám něco…
Asi proto, že to byl opakující se příspěvek.

Další odpovědi
zjentek

Zrovna jsem ti psal důležitou odpověď, když v tom byla otázka smazána. );

Daidal

Kdož ví, já je neviděl a nevím, oč šlo. Mazatel pravděpodobně asi neřekne.

GM

To je tady normální, vydrž, nenech se otrávit!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Prostě já...

Daidal. Šlo o otázky kde jsem se ptala co si myslíte, že bude po smrti. A jaký nejlepší vtip znáte.

Daidal

Tu se maže i bezdůvodně, takže je asi zbytečné nad tím koumat. A ti, co to nahlašují, se většinou nepřihlásí…