Altair-AC

Proč byla v Čechách zrušena výroba jahodových pudingů?

Sice to skončilo asi před šesti lety ,ale vzpomněl jsem si na to až teď. Vážně mě zajímá proč.Hledal jsem to ,ale nic nenašel.Ty pudingy se vyráběli v Čechách dlouho a najednou zmizely? Vanilkové pořád přetrvávají.Pre­dem děkuji

Doplnuji: ty v kelímku

Nejlepší odpověď
Danina65

https://fajne­jidlo.eu/pudin­gy/192-puding-jahodovy-40-g-amylon-8594006666985.html
Jaké pudinky máš na mysli? Prášek na vaření nebo ty hotové v kelímku?
Doplňuji proč se vyráběli a pak zmizely?

Zdroj: Pravidla českého pravopisu

Další odpovědi
Mc Merkurion

… jestli myslíš ty růžový, s příchutí jahod, tak jsem je nedávno ještě v krámu viděl, sice to nekupuju, ale že by se šest let nevyráběly? …

da ny

Chemické složení dezertu : swinstwo, nevalné chuti, nezdravá barviva a malý odbyt…Nejvíce se prodávají ty s čoko příchutí.