Avatar uživatele
iceT

Proč byla smazána otázka uživatelky

vevinka o problémech s loktem a rehabilitací?
Byla to názorná ukázka toho,jak jsou někteří lidé vděční za dobře míněné rady.....

Nevím kam konkrétně zařadit otázku,hodila by se třeba do etikety a chování…
Doplňuji:
Právě proto bych si snad myslela,že by tady mohla zůstat jako „odstrašující“ příklad prezentace některých uživatelů.Na druhou stranu,se nedivím,že ji někdo nechal smazat.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: iceT

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, Andělé, hanulka11, Drap, Damiana, briketka10, anonym před 4104 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Odpoveď byla označena jako užitečná

Ano taky mne zarazilo, že ji někdo smazal.
Spíš dotyčného naštvalo jak se zachovala, když si rady přečetla.
Je to známá rebelka, vždy vše odmítá a rebeluje.
Doplňuji:
já bych to ale rozhodně nemazala a to proto aby si to přečetlo co nejvíc lidí a ne to hned smazat- tu přednášku sis mohla klidně nechat ocko
nejsme tupci

Upravil/a: hanulka11

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Otázku jsem nestihla zaznamenat, jen čtu „šrumec“ okolo ní. Podívejte se na „koňské“ otázky od vevinky a bude vám jasno, že jsem s ní měla také co do činění. Hrabe se na koně, nic neumí, zlomila si loket a nedá si poradit, natož slušně jednat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

taky jsem se podivila zrovínka jsem
jí psala do doplnění rehabilitaci od
mého lékaře a otázka byla pryč :(
Doplňuji:
http://www.or­topedie-traumatologie­.cz/Rehabilita­ce-loketnihokloubu

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

IceT otázka, na niž se ptáš, byla smazána z důvodu porušení kodexu – použité vulgarity. Zůstat tu nemohla ani jako odstrašující příklad, protože sem takovéhle vyjadřování a chování nepatří. Pokud se vevinka nenaučí slušnému vyjadřování, tak se naděje toho, že jí budou takovéto příspěvky mizet jeden za druhým.
Je tu naštěstí dost lidí, kterým se takové jednání nelíbí. Kdo se chce jako hulvát chovat, ať nechodí na odpovědi, ale jde mezi hulváty.
Ty jsi tu už dost dlouho, tak mne spíš překvapuje, proč se vůbec ptáš na to, když někdo smaže v souladu s kodexem vadný příspěvek.
Doplňuji:
Hanulko, tupci možná nejsme, ale co tedy jsou Ti, kteří stále nechápou, že kodex je závazný pro všechny a že takovéto otázky mají stříbrní a zlatí uživatelé ne právo, ale povinnost nahlásit adminovi. Ještě pořád jsi nepochopila, že slušnou úroveň jednotlivých účastníků si tady musíme svým přístupem zasloužit? Že samo od sebe se tu nic nezmění? Tak to potom nevím, co si o té tuposti mám vlastně myslet.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Drap

Povzbuzující ale je, že se nám dostalo odborného výkladu kodexu.

před 4104 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

😉

před 4104 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

Mě se takové jednání právě taky nelíbí a taky jsem měla napsanou adekvátní odpověď,ale než jsem odeslala,tak otázka byla pryč.Akorát teda nechápu a nepochopím asi nikdy,proč se sem lidi chodí ptát,aby pak nadávali a říkali,že se nemáme starat. To je to,oč mě tu běží,přece se ptám proto,že potřebuju poradit,a ne že když mi někdo poradí,tak mu řeknu ať se nestará.No nevím,asi jsem v něčem zaostalá.

před 4104 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

iceT, hrubost je ale vždy projevem slaboštví, nedostatečné sebedůvěry a mindráků. Pokud někdo potřebuje nabít své ego, ať to dělá aspoň slušně.

před 4104 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

s tím souhlasím,ono to jde,ale ta mláďata to ještě neznají

před 4104 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Mládě nemládě – „Ohýbaj mňa, mamko, dokial som ja Janko“ 😉

před 4103 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek