pizlicka

Proč byla smazána odpověd gecca na moji otazku,ohledne alimentu a socialky??ODPOVĚD KODEX NEPORUŠOVALA

Tak toto mi vadí!je to moje otázka,jsem vděčna za každou odpověd,tak se ptám!kdo smazal odpověd Gecca??

Nejlepší odpověď
Lamalam

Asi ho odpovědný mazal nemá rád nebo jeho odpověď zásadním a hrubým způsobem porušila kodex (o čemž silně pochybuju).

Další odpovědi
led

gecco na hrad! ale teraz vážne, ak odpoveď gecca nebola vadná, tak nech ju uverejní znova, alebo vloži do diskusie.
PS.
ozaj možno nick skloňovať? gecco gecca geccovi…?
Dodatok:
Odpoveď na otázku nahlásenia a skrytia geccovej odpovede vie ten, kto ju skryl. A ten zbabelo mlčí.
Odpoveď na dôvod odstránenia – zmazania odpovede vie administrátor a ten… mlčí.

setapouch

Toto tajemství bude patřit k otázkám jako proč jsme tady, je ve vesmíru jiný život nebo bylo dřív vejce nebo slepice.

ReHu

Teď jsem přišla a otázku nezaregistrovala.
Nebyla třeba duplicitní?

Lamalam

led – áno, gecco se skloňuje podle vzoru truľo 🙂

gecco

Lamalam – 😉

anonym

Kdy končí hodina jazyku českého?

led

Nikdy neškodí zopakovať si školské znalosti. :)