ivzez

Proč byla odstraněna otázka Annas ohledně Freuda a jeho citátů a moje odpověď?

Zajímalo by mne, kdo skryl mou reakci, v níž jsem žádala o odkaz na německé znění Freudova citátu a následně i otázka Annas.

U mé odpovědi přece muselo být jasné, že se vrátím ji upravit.

Otázka podle mne byla zajímavá nejen pro mne a navíc nic neporušovala.

______

Otázka vyřešena, uzavírám.

Nejlepší odpověď
annas

Ivzez,

smazala jsem otázku sama s tím, že ji vložím znova. Nepodařila se mně oprava.

Za smazání vaší reakce se omlouvám, byl to omyl. Nějak jsem zazmatkovala.

Další odpovědi
aliendrone

Odpověď zní…„tram ta da dá“ >

PROTOŽE JE NĚKDO POŘÁDNÝ KRETÉN!!! :(

Píši a píši snad 10min sáhodlouhou odpověď jen proto, abych se dočkal kydu „Otázka byla odstraněna:“ Tohle anonymní bonzování je jen ZLO, které umožňuje různých chcípákům a duševním mrzáčkům si kompenzovat svoje mindráky. Fakticky mám chuť zde do toho zapíchnout vidle… :( Nesnáším zhovadilé mrhání čímkoliv a zejména ne mým časem/prací. :( :( :(

zjentek

Já nevím, ale než zmizela, stihl jsem počíst a ann v diskuzi uváděla, že pokud nikdo neodpoví, tak sama smaže. Snad pro pleklepy, nevím…

Axliendrone, máš si text zkopírovat, než vložíš, to neznáš? Teď annas otázku vrátila a ty máš smolíka! (;

Kazatel

Proč? Protože jsou zde mezi námi tací, co si nejen můžou mazat, ale i nesčetněkrát opravovat co chtějí. Proč nekončila otázka otazníkem bylo také skryto.

ivzez

Nevím, kolik lidí si zde přečte můj dodatek:

V noci (kolem půlnoci) po doplnění otázky a posunu „nahoru“ někdo otázku nahlásil. Dnes v 18 hodin jsem ji našla zpět.

Zdá se mi, že admin na nahlášení reaguje rychleji. (–:

mosoj

A co ti co všechno vědí? Ti budou mlčet?

ivzez

Annas,

omlouvat se nemusíte. Jen mne zarazilo, že než jsem stihla odpověď upravit (pozastavila jsem se nad Freudovými citáty, kterých v internetu koluje hodně, ale ne všechny jsou podloženy → kvůli tomu jsem se zeptala na německé znění), dostala jsem zprávu od Admina, že má „odpověď bude posouzena“.

Myslím si, že otázka je z oboru, který nejspíš nebude zajímat moc lidí, ale určitě nejsem sama, koho zaujala.

Jsem ráda, že jste ji vložila znovu, vrátím se k ní.

annas

Jsem opravdu ráda, že jste přišla na ten citát. Já F. myšlenek moc neznám, i když mně slova překvapila.

Váhala jsem dlouho, zda otázku vložit, protože nemám ráda v otázce slova blbec, idiot, v překladu kretén.

Dnes jsem se rozhodla a blbě to dopadlo.

annas

Ad zjentek, napsala jsem to, měla jsem moc chyb a už jsem nechtěla otázku víc posouvat.

Aliendrone, omlouvám se. Mám dnes Den blbec.

zjentek

Ann, Ježíši neomlouvejte se furt, jste fajna, vy si přešlap můžete dovolit a basta !;

aliendrone

annas>>> No problemo, hlavně že se to vysvětlilo. :) Ale STEJNĚ je tu někdo zamindrákovaný mazálek (myslím, že je jich VÍC!), takže zase až tak moc od věci moje odpověď není. ;) :D :D

zjentek>>> Jo, to máš stejné, jako když na tebe mrká „hladové oko“ a displej ukazuje, že benol máš na cca 20km a míjíš pumpu s tím, že k té další (kde mají relativně dobrou bryndu [kafe]) ještě dojedeš. NJN, jsem lempl, co nadělám. ;) :)

Ale i tak – ZLOČIN byl na aliendronovi spáchán a proto MUSÍ přijít TREST (aby si někdo nemyslel, že aliendrone si nechá všechno líbit)! Takže:

Tímto KEPLEROVI uděluji třídenní půst (on ví jaký, nechci to rozebírat před 23. hodinou ;) :D) a doufám, že si z toho vezme ponaučení a nebude se napřístě divit všelijakým záhadným soudním rozhodnutím! ;) :D :D

jirka F

zjentek: A to může sama smazat otázku??

annas

Až budete mít 5000 bodů, tedy stříbro,, můžete smazat sám.

zjentek

Ann může VŠECHNO. Nevím proč, ale ať tak zůstane, já jí fandím! :;

annas

:))