Avatar uživatele
ivzez

Proč byla odstraněna otázka Annas ohledně Freuda a jeho citátů a moje odpověď?

Zajímalo by mne, kdo skryl mou reakci, v níž jsem žádala o odkaz na německé znění Freudova citátu a následně i otázka Annas.

U mé odpovědi přece muselo být jasné, že se vrátím ji upravit.

Otázka podle mne byla zajímavá nejen pro mne a navíc nic neporušovala.

______

Otázka vyřešena, uzavírám.

Upravil/a: ivzez

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, vagra, johana 56, jirka F, independent, aliendrone před 1663 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Odpoveď byla označena jako užitečná

Ivzez,

smazala jsem otázku sama s tím, že ji vložím znova. Nepodařila se mně oprava.

Za smazání vaší reakce se omlouvám, byl to omyl. Nějak jsem zazmatkovala.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ivzez Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Odpověď zní…„tram ta da dá“ >

PROTOŽE JE NĚKDO POŘÁDNÝ KRETÉN!!! :(

Píši a píši snad 10min sáhodlouhou odpověď jen proto, abych se dočkal kydu „Otázka byla odstraněna:“ Tohle anonymní bonzování je jen ZLO, které umožňuje různých chcípákům a duševním mrzáčkům si kompenzovat svoje mindráky. Fakticky mám chuť zde do toho zapíchnout vidle… :( Nesnáším zhovadilé mrhání čímkoliv a zejména ne mým časem/prací. :( :( :(

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Já nevím, ale než zmizela, stihl jsem počíst a ann v diskuzi uváděla, že pokud nikdo neodpoví, tak sama smaže. Snad pro pleklepy, nevím…

Axliendrone, máš si text zkopírovat, než vložíš, to neznáš? Teď annas otázku vrátila a ty máš smolíka! (;

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kazatel

Proč? Protože jsou zde mezi námi tací, co si nejen můžou mazat, ale i nesčetněkrát opravovat co chtějí. Proč nekončila otázka otazníkem bylo také skryto.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ivzez

Nevím, kolik lidí si zde přečte můj dodatek:

V noci (kolem půlnoci) po doplnění otázky a posunu „nahoru“ někdo otázku nahlásil. Dnes v 18 hodin jsem ji našla zpět.

Zdá se mi, že admin na nahlášení reaguje rychleji. (–:

před 1661 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

A co ti co všechno vědí? Ti budou mlčet?

před 1663 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Annas,

omlouvat se nemusíte. Jen mne zarazilo, že než jsem stihla odpověď upravit (pozastavila jsem se nad Freudovými citáty, kterých v internetu koluje hodně, ale ne všechny jsou podloženy → kvůli tomu jsem se zeptala na německé znění), dostala jsem zprávu od Admina, že má „odpověď bude posouzena“.

Myslím si, že otázka je z oboru, který nejspíš nebude zajímat moc lidí, ale určitě nejsem sama, koho zaujala.

Jsem ráda, že jste ji vložila znovu, vrátím se k ní.

před 1682 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Jsem opravdu ráda, že jste přišla na ten citát. Já F. myšlenek moc neznám, i když mně slova překvapila.

Váhala jsem dlouho, zda otázku vložit, protože nemám ráda v otázce slova blbec, idiot, v překladu kretén.

Dnes jsem se rozhodla a blbě to dopadlo.

před 1682 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ad zjentek, napsala jsem to, měla jsem moc chyb a už jsem nechtěla otázku víc posouvat.

Aliendrone, omlouvám se. Mám dnes Den blbec.

před 1682 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Ann, Ježíši neomlouvejte se furt, jste fajna, vy si přešlap můžete dovolit a basta !;

před 1682 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

annas>>> No problemo, hlavně že se to vysvětlilo. :) Ale STEJNĚ je tu někdo zamindrákovaný mazálek (myslím, že je jich VÍC!), takže zase až tak moc od věci moje odpověď není. ;) :D :D

zjentek>>> Jo, to máš stejné, jako když na tebe mrká „hladové oko“ a displej ukazuje, že benol máš na cca 20km a míjíš pumpu s tím, že k té další (kde mají relativně dobrou bryndu [kafe]) ještě dojedeš. NJN, jsem lempl, co nadělám. ;) :)

Ale i tak – ZLOČIN byl na aliendronovi spáchán a proto MUSÍ přijít TREST (aby si někdo nemyslel, že aliendrone si nechá všechno líbit)! Takže:

Tímto KEPLEROVI uděluji třídenní půst (on ví jaký, nechci to rozebírat před 23. hodinou ;) :D) a doufám, že si z toho vezme ponaučení a nebude se napřístě divit všelijakým záhadným soudním rozhodnutím! ;) :D :D

před 1682 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jirka F

zjentek: A to může sama smazat otázku??

před 1682 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Až budete mít 5000 bodů, tedy stříbro,, můžete smazat sám.

před 1682 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Ann může VŠECHNO. Nevím proč, ale ať tak zůstane, já jí fandím! :;

před 1682 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

:))

před 1682 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek