dust8

Proč bych nemohl vidět alkohol místo metly lidstva jako podpůrnou francouzskou hůl, která mně zlepšuje náladu?

Odpovědi
annas

Klidně to tak můžete vidět, ale alkohol je chvilkový, takže určitě vás nepodpoří jako francouzské hole, s nimiž máte při chůzi větší jistotu. .

Je pravda, že sklenička alkoholu uvolní atmosféru a prolomí ledy, jenže z jedné skleničky „na kuráž“ se stane návyk a neplní již původní účel. Alkohol takto už škodí.,chvilka uvolnění vyvolává neustálou potřebu se napít a dávky zvyšovat. . Ale co na to říkají jeho játra, neřeší …

Sice hole jsou rovněž návykové, ale tělu pomáhají, zajišťovat stabilizaci při chůzi na rozdíl od alkoholu.

led

Alkohol na rozdiel od francúzskej palice nepomáha človeku pri pohybe, skôr ho, po prvotnom povznášaní do sféry vidín, tlačí do horizontálnej po­lohy