Ba.ra

proč bych měla být zablokována na této stránce?

odpovídající píší ,,KOUKÁ ŽE JSI ZRALÁ NA ZABLOKOVÁNÍ"
Doplňuji:
KOUKÁM ALE JÁ TAM MÁM KOUKA

Nejlepší odpověď
annas

Uvádíte sama „právo pro každý den“. Jde o program, v němž máte sama odpovědět na otázky, které vkládáte .

Určitě máte dostatek materiálu, určitě je možné najít i na internetu,. Není to fér vůči ostatním účastníkům, , kteří zpracovávají dotazy sami a nespoléhají na někoho jiného.
Škodíte si tím sama. Když musím něco vyhledat, přečíst, porozumět textu, již to je pro přínosem.

Když se podíváte ná důvod pro smazání otázek, určitě objevíte, co vede k nahlašování otázek. Konečné slovo má samozřejmě admin.

„Prosím sdělte nám, proč chcete otázku nahlásit:
Vulgarity, urážky, hrubé nebo nevhodné chování.
Chybně formulovaný nebo nesrozumitelný příspěvek.
Spam, reklama, obtěžující příspěvek.
Plagiátorství, porušení autorských práv.
Nelegální obsah, odkaz na nelegální obsah (porušující platné zákony).
Opakující se příspěvek, duplicitní příspěvek.
Zadání úlohy, domácího úkolu, soutěžní otázky (jiné probíhající soutěže).
Ostatní porušení pravidel serveru nebo kodexu uživatele.
Jiné (důvod zašlete administrátorovi na e-mail info@odpovedi.cz)“
Doplňuji:
Ještě vyjádření k soutěžím. Netýká se jen olympiád. Admini souhlasili.

Výbor AO
Řešení úloh Astronomické olympiády

Milé řešitelky a řešitelé AO!
Upozorňujeme, že výbor AO diskuzní fóra tohoto typu průběžně monitoruje. Každý tazatel se položením otázky ze zadání aktuálního kola AO v diskuzním fóru na internetu vystavuje riziku, že jeho práce bude z hodnocení korespondenčního kola zcela vyřazena pro porušení bodu 6 části V statutu AO.

Přejeme všem poctivým řešitelům mnoho úspěchů při řešení úloh.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/reseni-uloh-astronomicke-olympiady

více diskuse

Další odpovědi
anonym

Já nevím, asi že se ptáš na věci, které se dají snadno „vygooglit“,(např. ta bigamie), nebo že se zajímáš o jediné téma- rodina a právo, jinak nevím, sama na tom nevidím nic špatně, nacházím tady i otázky dospělých, kteří si hrají na naivní a dávaj infantilní otázky, ale je mi to fuk, otázka, jako otázka, kdo nechce, nebo komu se to nelíbí, ať neodpovídá, je to lepší, než reagovat nesmyslně, to je taky na blokování
Doplňuji:
Aha, nedošlo mi, že je to soutěž, tak to chápu, to by měl vážně každý sám, to je ještě větší zločin, než DÚ 😁

marci1

Otázky soutěže „Právo na život“ ve zdroji, viz 2. odkaz a stránce. :
https://www.go­ogle.cz/search?q=sou­t%C4%9B%C5%BE+pr%C3%A1vo­+pro+ka%C5%BEd%C3%BD+den­+ot%C3%A1zky&i­e=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&e­i=wTkEVYz3N8Gy­Uq6fg4gD

Löwe

Proč? Protože asi porušuješ nějaká pravidla této stránky?

quentos

Když už vlezu na nějaké stránky, přečtu si nejdřív jejich kodex. Vy ten zdejší soustavně porušujete, vsadím boty, že jste ho ani nečetla.