Proč by měl někdo vůbec kupovat kompletně ohořelé auto z aukce v odkazu na otázce?

Má to nějaký smysl? Dle fotografifí se mi to jeví jako totálně zničené. Nebo se snad vyplatilo to za tu cenu koupit a renovovat?

Teoretická podotázka: Pokud by se vyměnil motor a další nutnosti, tak by se dalo jezdit i v ohořelé karosérii?

K vidění zde: https://auto.ba­zos.cz/inzerat/77258981­/Skoda-Octavia-III-18-TSI-Green-tec-DSG-2013.php

Odpovědi
autacek

Třeba kvůli papírům a dovozu náhradních „dílů“ bez nutnosti nového přihlašování a daní z venku?

Kepler

Má to smysl jen kvůli papírům, možná že je ještě použitelný motor+převodovka. Na autovrakovišti může ještě dostat kolem tisícovky za šrot.

Lamalam

Už podle toho, že tam ten šikula dal fotky na výšku je vidno, že se jedná o vtip.

anonym

Omlouvám se. Vlastně se nejedná o aukci, ale myslím si, že by měl o dost větší šanci kdyby to jako aukci s přihazováním udělal a začal třeba od koruny.

anonym

39000 Kč se zdá být odpovídající cena za ten vrek?