Rokio

Proč by uživatelé přestali odpovídat na moje otázky?

Smutně koukám a poslední hodinu nevidím u svých otázek skoro žádné odpovědi. Nevíte, co se stalo?

Nebo je snad možné, že všichni uživatelé nedávno zmizeli a já jsem jediný člověk celého vesmíru?

Nejlepší odpověď
briketka10

Víš já Ti Rokio odpovím, ale kdyby sis nevymýšlel hlouposti,
různé nemoci a úchylky. Byly by Tvoje otázky zajímavější 😁

Další odpovědi
da ny

Volíš dlohodobě stále „stejné“ téma. ;)
Možná nezáživné, nepopulární, pro někoho to může být nudné a stále stejné, přílišné zabývání se sebou samým, křivdami, nepochopením ze strany druhých.
Nebo právě nesedí u PC ti, kteří ti rádi odpoví. Dočkáš se později.
Nejsou tu všichni každý den, od rána do rána.
Kdo nechce, nemůže, neodpoví…

yuko

Zkus polozit jednoduchou otazku, na kterou na nemuzes najit odpoved.

jirka F

Ne Rokio tvé otázky o dříve často o mentální retardaci atd.Lezou zdejším uživatelům na nervy(ze začátku i mě) nebo tady nejsou všichni uživatelé 24 hodin denně musí také do práce do školy.

Lamalam

Protože se stále stejnými dotazy na své psychiatrické potíže už docela prudíš.

marci1

Kdo chce, na otázky jakéhokoliv uživatele odpovídá (pokud jej otázka zajímá,zná odpověď, nebo mu otázka nepřipadá "tak trochu zvláštní), kdo nechce neodpovídá.
Tak to je a musíš se s tím smířit. 🙂

Mc Merkurion

… myslím si, že s tvým psychiatrem naprosto souhlasím, co se týče otázek, víš ono stokrát nic umořilo i osla … kdyby jsi dal jednu otázku, ale ty se v deseti ptáš na totéž, jak malej fakan …

Kepler

Je to tak Rokio, stále stejná témata. „Služebně starší“ uživatelé jsou z toho už otrávení jako Vávra z kafe od žida. Ale věřím, že dokážeš najít i jiná, zajímavější témata. Pamatuju si, že jsi mě kdysi rozesmál otázkou jestli pyrotechnik může mít za manželku sexbombu. 🙂