Avatar uživatele
Rokio

Proč by uživatelé přestali odpovídat na moje otázky?

Smutně koukám a poslední hodinu nevidím u svých otázek skoro žádné odpovědi. Nevíte, co se stalo?

Nebo je snad možné, že všichni uživatelé nedávno zmizeli a já jsem jediný člověk celého vesmíru?

Zajímavá 0 před 2433 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

Víš já Ti Rokio odpovím, ale kdyby sis nevymýšlel hlouposti,
různé nemoci a úchylky. Byly by Tvoje otázky zajímavější 😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
da ny

Volíš dlohodobě stále „stejné“ téma. ;)
Možná nezáživné, nepopulární, pro někoho to může být nudné a stále stejné, přílišné zabývání se sebou samým, křivdami, nepochopením ze strany druhých.
Nebo právě nesedí u PC ti, kteří ti rádi odpoví. Dočkáš se později.
Nejsou tu všichni každý den, od rána do rána.
Kdo nechce, nemůže, neodpoví…

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
yuko

Zkus polozit jednoduchou otazku, na kterou na nemuzes najit odpoved.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Ne Rokio tvé otázky o dříve často o mentální retardaci atd.Lezou zdejším uživatelům na nervy(ze začátku i mě) nebo tady nejsou všichni uživatelé 24 hodin denně musí také do práce do školy.

Upravil/a: jirka F

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Protože se stále stejnými dotazy na své psychiatrické potíže už docela prudíš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Kdo chce, na otázky jakéhokoliv uživatele odpovídá (pokud jej otázka zajímá,zná odpověď, nebo mu otázka nepřipadá "tak trochu zvláštní), kdo nechce neodpovídá.
Tak to je a musíš se s tím smířit. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… myslím si, že s tvým psychiatrem naprosto souhlasím, co se týče otázek, víš ono stokrát nic umořilo i osla … kdyby jsi dal jednu otázku, ale ty se v deseti ptáš na totéž, jak malej fakan …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Je to tak Rokio, stále stejná témata. „Služebně starší“ uživatelé jsou z toho už otrávení jako Vávra z kafe od žida. Ale věřím, že dokážeš najít i jiná, zajímavější témata. Pamatuju si, že jsi mě kdysi rozesmál otázkou jestli pyrotechnik může mít za manželku sexbombu. 🙂

před 2433 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek