dust8

Proč by se nedal brát koronavirus jako poselství od Boha?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… nedá, to by musel bůh napřed existovat …

Další odpovědi
gumiczud

Kdo tvrdí že by se nedal brát jako poselství od Boha? Jsme svobodná země, můžeš to brát jak chceš. Jenom svůj názor nikomu nevnucuj.

klumprt

Můžeš ho brát jako poselství od Boha. Podle mě to tak sice není, ale to je stejně jenom můj názor a moje názory ti můžou být lhostejné.

Edison

A proč by se nedal? Klidně se dá, nikdo a nic to nezakazuje… Nakonec… vše je dílem Božím, neasi…

DoTazatel

Klidně si to tak brát můžeš. Nikdo ti to nevezme.
Každý si ostatně může brát co chce, jak chce. ;)

Rokio

Existence Boha není potvrzená. Nelze dokázat existenci ničeho. Podle mě je to souhrn mnoha příčin, které vyústily v tento důsledek.

zjentek

No tak pokud luskoun je Bůh........

elkon

Nemůže dát poselství někdo (něco), co neexistuje.

DoTazatel

Vidím tady velmi vyhraněné a rozhodné názory o něčem, o čem se dá jen spekulovat a co je spíš jen otázka názoru a víry (a to nejsem věřící – alespoň ne křesťan. Ale nikomu jeho víru neberu. Ateismus -což je široký pojem- je koneckonců taky jen víra a názor, i když většina ateistů tvrdí, že to jsou fakta = to čemu věří a to očem jsou „přesvědčeni.“ Hlavně si myslím, že je to tím, že se většina z nich opírá o teorii evoluce a pokládají to za dostatčný důkaz v neexistenci Boha/bohů nebo něčeho takového jako vyššího smyslu/síly/o­sudu,…).
S jistotou se dá říct jen to, že víme, že nic nevíme…

Edison

DoTazatel: Pozor na to, co říkáš. Rozhodně není pravdou, že by sis mohl brát co chceš. Mnoho takových konání bývá hodnoceno jako krádež a podobně… 😁

DoTazatel

Ale kuš, myslím tím příjímání názorových postojů – myšlenek… :'D

Edison

Já jen, aby to někdo nevzal přesně, jak říkáš… „DoTazatel říkal, že si můžu vzít…“ Víš jak… 😉

DoTazatel

To je jedno, je to tady stejně anonymní.
Ať si každý vezme, co chce… doslova. :'D