Meggie2

Proč by se do ložnice nemělo dávat zrcadlo?

Nejlepší odpověď
seraphico

Podle feng shui je zrcadlo považováno za vstupní bránu duchů do našeho světa. Stejně tak zrcadlo znásobuje počet lidí v místnosti a o to asi v ložnici nestojíte. 😃

„Zvláštní symboliku pak feng shui přisuzuje zrcadlům. Pokud nějaké v ložnici máte, mělo by být umístěné tak, abyste se v něm neviděli z postele. Zrcadla podle feng shui škodí hlavně partnerskému vztahu, protože "znásobují“ počet lidí v místnosti. V ložnici už tak nejste jen dva, ale čtyři, což prý předpovídá nevěru. Zrcadla jsou kromě toho považována za vstupní bránu duchů, takže je možné, že vás v té ložnici bude nakonec ještě víc."

Zdroj: https://www.de­nik.cz/dum-a-byt/loznice-podle-feng-shui-uklidnujici-barvy-a-zadna-zrcadla-20181210.html

Další odpovědi
Ametyst

Zrcadlo v ložnici je vhodné. Nemá se tam dávat televize.

Viktorie II.

V ložnici jsem mívala zrcadlo i na stropě. Z jistých důvodů.😉

Drap

Už jen proto, že když se hned po probuzení podívá někdo do zrcadla, většinou nevidí nic krásného, nevypadá zkrátka tak, jak by si přál.

Marty Koller

Asi kvůli duchům😂😂😂😂

jirka F

Protože je to vstupní brána duchů. A to i těch zlých kdo nezažil nepochopí.

led

Predstavte si, že rozospatá strapatá ako divá Bára, stojíte pred zrkadlom a… …nevidíte sa. Takýto pohľad hneď po zobudení vás donúti hľadať cesnak, kríž, drevený kolík a kladivo… brrr. Radšej nemať zrkadlo.