MonkeyKing

Proč by neměl fungovat Macbook z USA?

Všichni říkají, že v USA je to levný, ale kdybych si to nechal poslat sem, že by mi to nefungovalo nebo tak něco – proč a dá se s tím něco udělat?
Doplňuji:
Tedy se jedná jen o to, že bych ho nemohl vrátit?

Odpovědi
Michal Kole

fungovat by měl, ale byl by asi problém s reklamací, protože by jsi to musel poslat do USA, platili by americké zákony a ne české (v americe mají tuším jen rok záruku, ale přesně nevím, tak je to ještě složitější a liberálnější záleží na dohodě mezi prodejcem a zákazníkem), musel by jsi reklmační protokol napsat v angličtině což by mohl být další „problém“.

Pilot486

proc by nefungoval, jediny problem mozna vidim v adapteru, ktery snad nebude takovej problem sehnat