hapiky

Proč by měl jít k zubaři ten, kdo skřípe zubama?

Říká se, že kdo skřípe zubama, tak je má zdravé.

Nejlepší odpověď
orwell

K zubaři nechoď. Až si řekne o peníze, to budeš teprve skřípat zubama! Pořiď si chránítko jako mají boxeři a na noc si ho vlož do kušny. Nejhorší je to pro „spoluspáče“, jinak to není tak hrozné, jak Kepler straší. Já jsem tím trpěl taky a dokonce mně dva zuby zbyly a už jimi ani neskřípu. Jeden mám na levé straně a jeden na pravé 🙂

Další odpovědi
Kepler

Ale dlouho zdravé nezůstanou. Skřípání zubů způsobuje citlivost, bolest, poškození skloviny, obroušení zubů, zlomení, bolest temporomandibu­lárního kloubu a svalů, bolesti čelistí, krku a jiné nežádoucí důsledky. Zpravidla se skřípá zuby v noci a to by pak jeden vraždil, je to příšerné. Taky jsem znal jednoho přiblblíka, který si otvíral z frajeřiny pivo zubama, pak toho litoval.. https://www.de­minas.cz/tera­peuticka-dlaha-proti-skripani-zubu-bruxizmus-dvojbaleni/?ut­m_source=seznam&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=H-wide+Dlaha+pro­ti+sk%c5%99%c3%ad­p%c3%a1n%c3%ad+zub%c5%af+-+bruxizmus&ut­m_content=Tr%c3%a1pi­+v%c3%a1s+sk%c5%99%c3%ad­p%c3%a1n%c3%ad+zub%c5%af?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.