Proč by měl člověk přestat hrát počítačové hry, kde může dělat prakticky všechno bez rizika, než začít skutečně žít?

Nejlepší odpověď
Edison

Přeci právě proto, aby SKUTEČNĚ ŽIL!!

Další odpovědi
zjentek

8. Jenže člověk SKUTEČNĚ ŽIJE i v momentě, kdy třeba hraje hru a žije i v té chvíli, kdy si o něm nějakej náfuka právě myslí, že nežije.

mzm

Aby zjistil, že „hra, kde může dělat prakticky všechno“ je holá utopie a v reále se to „prakticky všechno“ scvrkne na ubohý zlomek toho, co všechno skutečně dělat lze.

Michala11

Děkuju Edisone, existuje dobrá odpověď na blbou otázku.