Avatar uživatele
Registrovaný

Proč by měl být gynekolog chlap?

....jedině žena :-)
Ahoj, hoky nebudte vážně naivní a hloupé, myslím to v dobrém slova smyslu. Píšete a ptáte se, zda má být na preventivní prohlídce gynekolog chlap, nebo žena. Zamyslete se nad sebou a nad systémem, který je opravdu špatný. Píšete tady, že někteří z vás chodí raději k chlapovi, že je jemnější a že je dobrej... ale tady přeci nejde o to, zda je jemnější, tady jde o jasnou věc, jsou špatní doktoři - myslím tím může a naopak jsou někteří dobří a to stejné platí i u žen u doktorek, jsou lepší doktorky a některé horší, ale proboha, tady jde přeci o princip... GYNEKOLOG je ženský doktor, proto by to měla být vždy jen žena až na nějaké výjimky jako operace nebo když hrozí úmrtí a tak. Vysvětlím: Chlap je pořád jen chlap, je jedno, že má plášt, ale je to pořád chlap, platí na něho stejná sexualita jako na každého jiného chlapa, takže když se před ním svléknete a navíc budete moc pěkná dívka či žena, tak se mu to bude líbit a i vzrušovat, to je jasná věc, protože je to jen chlap, normálně byste si před chlapem myslím tím cizím svlékaly?...určitě ne, už od mala jsou ve školce odděleny záchody a sprchy mezi mužem a ženou, proč asi?...vše dodržujete, ale tohle vám některým vůbec nevadí??...to je ale špatně ten chlap docílí co chce, svlékne Vás kdykoliv bude chtít, navíc si vás prohlídne a aby toho nebylo málo, tak mu roztáhneme nohy a jako bonus si necháme do své vagíny strkat jeho cizí pracky, že by skoro jako prstování?...co je už sexuální, nebo ne?...Navíc, když vám řekne, že chlap, který je zdraví, tak má sexuální apetit a slova, že je profesionál, je jedna veliká LEŽ. A proč?... protože to nedokáže a ani nemůže oddělit, prostě vás vidí, sahá na vás, hrabe do vás, prostě vše... říká to jen, abyste se uklidnily a aby měl práci, sem tam nějaký vtípek prohodí a vy jste úplně hotový, ale to je špatně. Příroda je silnější než nějká profese, je jedno zda je to lékař, nebo prodavač, chápete to vůbec? Určitě se vašim můžům nelíbí, když jim řeknete, že jste jen jeho a pak mu řeknete, že jste byla u gynekologa nahá a on vám strkal do vagíny své prsty a popojíždel s nima. Prostě chci říct, že žena by měla chodit jen k ženě, je to tak správné, proto je to ženský doktor ne?....chodí tam jen ženy, a je jediné pracoviště, kam chodí jen ženy, chápete to vůbec??..proto by tam měla být gynekoložka logicky žena, má ji taky a vše zná ze svého života, prožívá vše včetně porodu a cyklu stejné věci jako my , žena ví o co jde :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Stříbrný

Já to chápu, chápu, chápu, nemusíš to pořád opakovat, já mám gynekologa, měla jsem gynekoložku, ale to byla taková blbá důra, že nikdy nic nezjistila, nic neporadila, mluvit se s ní nedalo, byla nafučená a pak, když jsem k ní přišla ukázat docela vážný nález od jiného doktora, ne doktorky, tak na mě čuměla, jako trubka, takže si myslím, že tady vůbec nejde o to, jestli žena, nebo muž, ale co má v hlavě a jaké má zkušenosti, jestli je to dobrý odborník atd. Jen jednou mě nas.al gynekolog a to bylo u mojeho porodu, když mi řekl, že to přece nemůže bolet, tak jsem mu řekla, že ví kulový, jestli bolí, nebo nebolí a že to ani nikdy vědět nebude, bohužel pro pacientky i pro něj samotného, jinak by už takhle blbě nekecal, v tu chvíli jsem chytla takovýho nerva, že bych mu skočila po krku, tak mě dožral.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

A gynekologická prohlídka od lékařky lesbičky by ti nevadila? Já mám gynekologa muže a jsem naprosto spokojená. Podle mě to zbytečně hrotíš.


Avatar uživatele
Pokročilý

Fiha, to se zase nejaka feministka vyradila.
Chcete zakazat muzum studium tohoto oboru nebo co? Navic kazda pacientka ma pravo vybrat si lekare, ktery ji bude sedet. Nikdo zeny nenuti jit ke gynekologum, muzou si najit gynekolozku, kdyz se jim prici, aby na ne cizi muz, vystudovany profesional, sahal.

Dikybohu valna vetsina zen to ma v hlave srovnane a tohle berou jako samozrejmost a neresi to tak, jako vy.


Avatar uživatele
Zlatý

Buďto jsi feministka anebo máš špatné zkušenosti s lékařem gynekologem..............
....si myslím,že gynekolog za den vidí tolik p..., že je mu to celkem jedno, jestli jsi hezká nebo ne, hlavně že je to dobrý doktor.

Vyjde gynekolog z polikliniky, zastaví se na schodech, rozpaží ruce, nadechne se a řekne: "Konečně tváře..."


Avatar uživatele
Zlatý

Neznám tvého gynekologa, sice je to chlap, ale hlavně profesionál. Kdyby se měl při každé pacience vzrušovat, tak by tu práci nemohl dělat. Neexistuje, není to úchyl, je to jeho profese .Nebo si myslíš že zubaře stále bolej zuby? :-)


Avatar uživatele
Bronzový

A aj urologička môže byť žena, i keď ich je menej. K jednej som chodil do ambulancie 7 rokov.


Avatar uživatele
Zlatý

Ehm, co vlastně chcete vědět? Nebo jste nás přišla snad poučit? Tak to jste tady špatně, tady je poradna, ne "poučovna". Sem se chodí, když potřebujete poradit, a ne položit "otázku", na kterou si vzápětí sama odpovíte.
Váš názor je úplně stejně špatný jako názor každého jiného fanatika. Když máte raději gynekoložku, choďte si k ní, nikdo vám to nebere, ale svůj názor nám laskavě nevnucujte.
Jednoho gynekologa znám osobně. Za manželku má taky gynekoložku a jsou spolu šťastni už deset let. To se s tou vaší teorií trochu vylučuje.
Takže podle vás se u každé pacientky gynekolog vzruší...? To si děláte legraci, že. Ilustrovat bychom to mohli trochu odlehčeněji. Znáte tenhle vtip? Gynekolog stane před soudem, kde se zpovídá z vraždy prostitutky, a dostane slovo, aby pronesl něco na svou obhajobu.
"Vaše ctihodnosti, já vím, že mě to neomlouvá, ale měl jsem tehdy velmi náročný den. Dvacet prohlídek, deset výtěrů, deset porodů, dvanáct potratů... a pak když jdu z práce, přiběhne ke mně tahle coura a prý že mi ji za stovku ukáže."


Avatar uživatele
Bronzový

tak to je absurdní příspěvek (nikoliv otázka). A co třeba existence sestřiček? Těch je podstatně víc než zdravotních bratrů. Není to skandál? Když deně vidí třeba na urologii několik naháčů, jistě se tím neustále vzrušují. A co na to manželky pacientů, kteří byli opečováváni nějakou takovou sestřičkou, která jim šahala na penis? A co takoví patologové a patologyně. Co když se také vzrušují nad mrtvolami opačného pohlaví....... tohle je asi na mašli, ne?


Avatar uživatele

Hezký příběh,jen nechápu proč byl nemohl být gynekolog i muž.
Zvolil si své povolání dobrovolně a je jen na tobě, kam ty budeš chodit,jestli k chlapovi nebo k ženský.
Já mám osobně obvodačku doktorku,zatím mi nikam nic nestrkala,za to jsem taky rád.


Avatar uživatele
Stříbrný

nebude to trvat už moc dlouho a živé doktory nahradí humanoidní kyborgové nesmírných znalostí a vědomosti...a doktůrci odkvačej skromně slušně na pracák nebo zametat dvůr nemocnice, budou nepotřební neboť drazí...podívejte, už to postihlo tisíce dělníků (které nahradily výkonnější stroje) i technické inteligence (nahradily je počítače) tak jakýpak fraky


Avatar uživatele
Zlatý

Lékař - gynekolog je první řadě profesionál a k jako takovému k němu přistupuju.
Kdybys viděla každý den 20 nahatých chlapů, taky by té pořád vzrušovali?
Také nebývám v ordinaci nahá a vtípky nepronáší.
Moc to prožíváš.
Nejsi, čistě náhodou, nymfomanka?


Avatar uživatele
Zlatý

A proč by neměl být ? A u porodu by také neměl být muž-lékař ? A co když přijde muž do ordinace lékařky a ta mu vyšetřuje penis, varlata ? Je možné, že Ti nějaký muž ublížil, ale proč "to házet" na gynekology ? Dnes si každý může vybrat, jestli chce lékaře nebo lékařku. :-))


Avatar uživatele
Stříbrný

Podle tvé logiky by měl být gynekolog žena. Takže pediatr musí být dítě a gerontolog musí být stařec. Hm, a co veterinář? Že bych poslal psa na studie?


Avatar uživatele
Zlatý

počkajte si na príchod moslimov a ich nástup k moci.
potom tieto problémy nebude mať - ale ani si nebude vybrať, čo chcete a čo nie (ako žena).
a to je tiež správne?

;-)

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Zlatý

gecco

LuckoLucko - jsou asi jen dvě možnosti
a) jsi blbá
b) jsiBlbáBlbá
:-DDD
Jo - vlastně je ještě možnost třetí - A i B - a k tomu tě ještě někdo navedl...
:-DDD
________________
Nech se vyšetřit, ale do ´otvorů´ ať se ti nikdo nekouká...
:-DDD
________________
BTW - myslím, že momentálně je pro tebe nejvhodnější specializací tvého ošetřujícího lékaře psychiatr...

Avatar uživatele
Registrovaný

Lucka Lucka

vy to nechápete, nejde přeci o nějaký přehnaný názor, jde o princip....píšete tady, že co urologie, ale urologie je přeci něco úplně jiného, tam chodí obě pohlaví, když má někdo problémy, ale Gynekolog....je jasný, že gynekolog je čistě jen pro ženy, chápete to, jen pro ženy...tím pádem se ví, že za ním budou chodit jen ženy a proto by tam měla být lékařka, co máte proti dobré lékařce?....má ji taky úplně stejnou a prožívá vše jako vy celičký život, ví o co jde, zná i porod, prostě vše...chlap to je vážně ujetý, navíc si myslím, že určité věci zvláště ty ženské by měli být opravdu čistě ženské a jen mezi ženama, chlap tam nemá co dělat....hlavně u preventivní prohlídce určitě ne, to se na mne nezlobte, je to tak....pokud by to tak nebylo, tak se rovnou můžou zrušit oddělené kabinky, záchody, sprchy a další....STUDIUM MEDICÍNY A ZVLÁŠTĚ GYNEKOLOGIE JEŠTĚ NIKOHO NEZBAVILO SEXUÁLNÍ VNÍMAVOSTI a že jich vidí hodně, není omluva, je to jen naše blbost, zamyslete se, děkuji :-) nechat se ohrabávat, vám nevadí, že vám tam strká prsty???? svoje ruce??? že na vás čumí???

Avatar uživatele
Zlatý

gecco

My to chápeme...
Ale my na tvou nablblou snahu o nějakou konfrontaci se*eme, víš??
:-DDD

Avatar uživatele
Bronzový

xxx3

na to je snadná odpověď: (a nejsem první, kdy ji tu píše) Pokud to tobě vadí, nic ti nebrání navštěvovat gynekoložku. Naopak, není zde jediný důvod, abys svoje chlapofobie sugerovala jiným.

Avatar uživatele
Zlatý

ReHu

Než se zase pustíš do nějakého románu, zopakuj si gramatiku.
Nechápu, proč píšeš zdraví muž
S to jsem ani tvou slohovou práci nevydržela číst celou.

Avatar uživatele
Zlatý

gecco

Já su chlap - a taky jsem to ´nedal´...
;-)

Avatar uživatele
Registrovaný

Lucka Lucka

jsi vážně nadutá, jde o to, že to není přirozené...ty to vážně nechápeš???

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1912
Zlatý mosoj 1565
Zlatý marci1 1425
Zlatý annas 1153
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý gecco 847
Zlatý briketka10 789
Zlatý quentos 756
Zlatý Kepler 624
Zlatý iceT 579

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.