dust8

Proč by člověk neměl onanovat každý den?

Když je to zdravé?

Nejlepší odpověď
Kepler

Protože kdyby náhodou mělo dojít k opravdickému sexu, zjistíš, že jsi doslova vyšťavený. Není nad to být nadržený jako hydrant.

Další odpovědi
zjentek

No to nám pověz! A kde's vzal takový zdroje? Nešlo o hoax?

2Kepler: Opravdický sex??? Jenže dust má otázku v kat. zdraví, nikoli sci-fi!

dubraro

Klidně může. Ale může se mu pak stát, že mu skutečný sex nepůjde. Navykl si na určitý způsob vzrušení a uspokojování a když může skutečně „zasunout“ tak už ho to nevzrušuje. Obdobně s koukáním na cvičené herečky v pornu a kontaktem se skutečnou, možná ne úplně dokonale krásnou a zručnou ženou.

marci1

Kdo říkal, že by neměl? Údajně by měl. A proč? 🙂

  1. Je to zdraví prospěšné
  2. Je to zadarmo
  3. Uvolňuje stres
  4. Lépe usnete
  5. Únik z nudy
  6. Zlepšíte se v sexu
  7. Je to zábava

https://g.cz/8-padnych-argumentu-proc-masturbovat-kazdy-den/

Kepler

zjentek: aha, tak toho jsem si nevšiml. Jak známo, kategorie neuznávám a pohrdám jimi 🙂