SengSS

Proč bulvár nenajde alespoň jednoho výherce sportky ???

Údajně sazka vydala za minulí rok 90 výher vyšších jak 1 M a 30 výher vyšších jak 10 vyšších jak 40 M , a lidi začínají něco čichat že to asi teda bude podvod jelikož se ( v tuto chvíli se Super Jackpotem ) vybírá týdně na výhrách 120 M což je celkem slušný balík ( za dobu co bude v platnost SuperJackpot to bude dělat přes 2 miliardy korun ) , a neříkejte mi že deníky který jdou jen po šílených " bombách " čtenosti a prodejnosti by nenapadlo udělat podobný článek kde by vypátrali třeba výherce z minulého roku co hned na začátku vyhrál 135 milionů jestli tedy existují vůbec někteří výherci a to že by ho nevypátrali je hloupost když našli i tajnější lidi a různé příbuzné lidí atd… , jsem si jist že podobným článkem by si zvýšili prodejnost tak o 200% , jelikož česko je stát sázkařů a toto by byla teda rána pod pás kdyby přišli na to že to je teda podvod …

Nejlepší odpověď
quentos

blázníte? Najít někoho takového, to je na ně moc práce. Ony se bulvární deníky se svými články zas tolik nepářou – co nenajdou na internetu z první ruky, to pouští z hlavy. Maximálně jsou ochotní si něco přeložit z angličtiny z amerických serverů, ale to je tak všechno.

Další odpovědi
BANAN93

nevim kde ste vzal že se týdně vybírá na výhrách 120m a za dobu co je superjackpot 2 miliardy – já sem to teď docela sledoval až do té doby co padly oba tahy první pořadí – pak už bylo v každém tahu jen 3 miliony a stoupalo to pomalu protože oni prej dávaj do hry jen polovinu vsazených peněz – ten superjackpot je jen lákadlo a za ty 4 měsíce co to sleduji tak nepadl, a ani nevim jestli někdy padl :D

mosoj

  1. Kdybych vyhrál ve sportce a média moje jméno zveřejnila. žaloval bych je.

    Je jisté že takto se chová většina výherců.

  2. Co se týká výher 6 ze 49 tam je to stejné jako vždycky, ale tam se super jackopot nevyhrává . Přesto je v tomto případě pravděpodobnost výhry v prvním pořadí 1 : 14 500 000 ! a vždy byla.
  3. Lidí co sází celý tiket za 160 kč zase tolik není ! a k výhře super jackpotu je třeba ještě navíc uhodnout poslední dvě číslice šance ! Tímto se pravděpopdobnost výhry blíží kosmickým rozměrům a je to opravdu jenom lákadlo na lidi.
  4. Je jisté že v době počítačových terminálů je někde schromážděná databáze vsazených kombinací před vlastním tahem !!!! Což by samozřejmě nevadilo pokud by byl tah proveden opravdu náhodně !!!

Osobně v této zemi nevěřím ničemu.
Doplňuji:
Sázím mpravidelně od svých 15 let jeden až dva sloupečky. Suma sumárum celých 60 let ! Za tu dobu jsem vyhrál jednou 13 000 Kč a občas 4. nebo páté pořadí. No kdybych kouřil prokouřil bych víc !

Matthew

No, já si myslím že i kdyby ho stejnak našli, musel by dát souhlas aby o něj mohli psát :) A kdybych já vyhrál třeba takový balík, tak se tím vůbec na veřejnosti nechvástám :)

led

Ochrana osobných údajov a finančný príjem občanov, ktorí nie sú na zozname zverejniteľných verejných činiteľov, vám nehovorí nič.
Ako by sa vám páčilo, keby za vami ako výhercovi prišla svorka novinárov, výpalníkov, podnikateľov, známych a neznámych „priateľov a rodinných príslušníkov“ so žiadosťou o dotáciu? Ak by ste ich neuspokojili, boli by ste nielen lakomec, držgroš, ale aj nepriateľ malých detí, národa, civilizácie a pokroku. Tá sláva by vám asi nestála za to.
Daňovákov nespomínam, tí prídu aj tak, majú svoje informačné zdroje.