Avatar uživatele
SengSS

Proč bulvár nenajde alespoň jednoho výherce sportky ???

Údajně sazka vydala za minulí rok 90 výher vyšších jak 1 M a 30 výher vyšších jak 10 vyšších jak 40 M , a lidi začínají něco čichat že to asi teda bude podvod jelikož se ( v tuto chvíli se Super Jackpotem ) vybírá týdně na výhrách 120 M což je celkem slušný balík ( za dobu co bude v platnost SuperJackpot to bude dělat přes 2 miliardy korun ) , a neříkejte mi že deníky který jdou jen po šílených " bombách " čtenosti a prodejnosti by nenapadlo udělat podobný článek kde by vypátrali třeba výherce z minulého roku co hned na začátku vyhrál 135 milionů jestli tedy existují vůbec někteří výherci a to že by ho nevypátrali je hloupost když našli i tajnější lidi a různé příbuzné lidí atd… , jsem si jist že podobným článkem by si zvýšili prodejnost tak o 200% , jelikož česko je stát sázkařů a toto by byla teda rána pod pás kdyby přišli na to že to je teda podvod …

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iwrana, Beer4Real před 4089 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

blázníte? Najít někoho takového, to je na ně moc práce. Ony se bulvární deníky se svými články zas tolik nepářou – co nenajdou na internetu z první ruky, to pouští z hlavy. Maximálně jsou ochotní si něco přeložit z angličtiny z amerických serverů, ale to je tak všechno.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BANAN93

nevim kde ste vzal že se týdně vybírá na výhrách 120m a za dobu co je superjackpot 2 miliardy – já sem to teď docela sledoval až do té doby co padly oba tahy první pořadí – pak už bylo v každém tahu jen 3 miliony a stoupalo to pomalu protože oni prej dávaj do hry jen polovinu vsazených peněz – ten superjackpot je jen lákadlo a za ty 4 měsíce co to sleduji tak nepadl, a ani nevim jestli někdy padl :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

  1. Kdybych vyhrál ve sportce a média moje jméno zveřejnila. žaloval bych je.

    Je jisté že takto se chová většina výherců.

  2. Co se týká výher 6 ze 49 tam je to stejné jako vždycky, ale tam se super jackopot nevyhrává . Přesto je v tomto případě pravděpodobnost výhry v prvním pořadí 1 : 14 500 000 ! a vždy byla.
  3. Lidí co sází celý tiket za 160 kč zase tolik není ! a k výhře super jackpotu je třeba ještě navíc uhodnout poslední dvě číslice šance ! Tímto se pravděpopdobnost výhry blíží kosmickým rozměrům a je to opravdu jenom lákadlo na lidi.
  4. Je jisté že v době počítačových terminálů je někde schromážděná databáze vsazených kombinací před vlastním tahem !!!! Což by samozřejmě nevadilo pokud by byl tah proveden opravdu náhodně !!!

Osobně v této zemi nevěřím ničemu.
Doplňuji:
Sázím mpravidelně od svých 15 let jeden až dva sloupečky. Suma sumárum celých 60 let ! Za tu dobu jsem vyhrál jednou 13 000 Kč a občas 4. nebo páté pořadí. No kdybych kouřil prokouřil bych víc !

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Matthew

No, já si myslím že i kdyby ho stejnak našli, musel by dát souhlas aby o něj mohli psát :) A kdybych já vyhrál třeba takový balík, tak se tím vůbec na veřejnosti nechvástám :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ochrana osobných údajov a finančný príjem občanov, ktorí nie sú na zozname zverejniteľných verejných činiteľov, vám nehovorí nič.
Ako by sa vám páčilo, keby za vami ako výhercovi prišla svorka novinárov, výpalníkov, podnikateľov, známych a neznámych „priateľov a rodinných príslušníkov“ so žiadosťou o dotáciu? Ak by ste ich neuspokojili, boli by ste nielen lakomec, držgroš, ale aj nepriateľ malých detí, národa, civilizácie a pokroku. Tá sláva by vám asi nestála za to.
Daňovákov nespomínam, tí prídu aj tak, majú svoje informačné zdroje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek