ludovitko

Proč bude dnes zemí znít písnička „Není nutno“, když v nemocnicích umírají lidé?

Také polemizuji nad tím, zda někdo jako Svěrák má co národu v této těžké době říct – škoda, že už umřel Honza Tříska…

Nejlepší odpověď
Kelt

Lidé budou umírat, to je bohužel realita. Ale nemít prachy, nevadí — tento názor nesdílí exekutoři, vymahači půjček a jiní. A o tom se ví už několik dní, že to dneska budou zpívat.

Další odpovědi
Edison

Lidé umírali, umírají a umírat budou. To je přirozený koloběh života.

Drap

Můžeš navrhnout jinou písničku, která se ti bude zdát příhodnější. Potom jen přemluvíš organizátory aby to změnili a bude to podle tebe.

Ametyst

Písnička s hloupým textem. Složenky nepřestanou chodit.