ptáč

Proč bude americký Westinghouse budovat 5 reaktorových bloků jaderné elektrárny Temelín?

Nejlepší odpověď
ivzez

O situaci kolem Temelína jsem se zajímala
v devadesátých letech, teď jde „mimo mne“.

Ale tipuji, že Westinghouse pravděpodobně vyhrál tendr …

Další odpovědi
mosoj

Protože to neumí.

Emefej

Až dosud jsem si myslel, že tendr na dostavbu JE Temelín byl zrušen. Pokud je tomu jinak, má samozřejmě pravdu Mocoй.

honza19hk

asi protože vyhrál výběrko. Popravdě ale lepší než rusáci.

ptáč

Na to nemáme peníze, stavělo by se na dluh. Tím pádem bude elektřina dražší. Ale tady mluví jinak!: http://www.cez­.cz/cs/vyroba-elektriny/zvazovana-dostavba-elektrarny-temelin/myty-o-elektrarne-temelin.html

Pepa25

Oprava hlášení radia Jerevan: V Temelíně se plánoval 3. a 4. blok, ale tendr byl zrušen.