Avatar uživatele
dust8

Proč běží ČT3 jen do 17:25?

To už chodí důchodci na kutě?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? autacek před 1488 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Musí jít vařit večeři pro vnuky, vykoupat a uložit je do hajan. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Je to televízny kanál, ktorý ako jeden z mála verejnoprávnych, je určený na duševný oddych od reality dneška. Jeho zameranie je prevažne na starších divákov, ktorí už nie sú veľmi spoločensky a fyzicky aktívní a veľakrát ich možno jediná činnosť spočíva v spomienkach. Preto čas jeho vysielania je stanovený len na aktívne obdobie, keď nespia.
Uvedomte si, že aj penzisti sú ľudia! Nie sú to predmety, ktoré odstavíte do kúta a necháte na nich sadať prach. Dožičte im život, rovnako ako sa snažíte dožičiť život sebe.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Je to jen dočasný kanál a zřejmě svým vysílacím časem postačí. Stejně si myslím, že jej sleduje jen málo důchodců. Podle mně je nadbytečný. Někdo si zas přihřívá svou politickou polívčičku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

To se zeptej spíš na ČT. Tady to spíš nikdo neví. Určitě tam maj nějaký komunikační kanály. Tady to nejspíš nečtou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Podle mne mají udělané nějaké dynamické vyrovnávání kvality, ten program ukusuje kousek prostoru pro přenášená data (málo, má dost bídnou kvalitu i když je tam napsáno HD). A když ho vypnou (dají tam statický obrázek), tak mohou mít ostatní programy trochu lepší kvalitu. Ale je to jen můj dohad.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek