dust8

Proč běží ČT3 jen do 17:25?

To už chodí důchodci na kutě?

Nejlepší odpověď
marci1

Musí jít vařit večeři pro vnuky, vykoupat a uložit je do hajan. 🙂

Další odpovědi
led

Je to televízny kanál, ktorý ako jeden z mála verejnoprávnych, je určený na duševný oddych od reality dneška. Jeho zameranie je prevažne na starších divákov, ktorí už nie sú veľmi spoločensky a fyzicky aktívní a veľakrát ich možno jediná činnosť spočíva v spomienkach. Preto čas jeho vysielania je stanovený len na aktívne obdobie, keď nespia.
Uvedomte si, že aj penzisti sú ľudia! Nie sú to predmety, ktoré odstavíte do kúta a necháte na nich sadať prach. Dožičte im život, rovnako ako sa snažíte dožičiť život sebe.

Kepler

Je to jen dočasný kanál a zřejmě svým vysílacím časem postačí. Stejně si myslím, že jej sleduje jen málo důchodců. Podle mně je nadbytečný. Někdo si zas přihřívá svou politickou polívčičku.

Edison

To se zeptej spíš na ČT. Tady to spíš nikdo neví. Určitě tam maj nějaký komunikační kanály. Tady to nejspíš nečtou.

Arne1

Podle mne mají udělané nějaké dynamické vyrovnávání kvality, ten program ukusuje kousek prostoru pro přenášená data (málo, má dost bídnou kvalitu i když je tam napsáno HD). A když ho vypnou (dají tam statický obrázek), tak mohou mít ostatní programy trochu lepší kvalitu. Ale je to jen můj dohad.