Bronzový

Proč běží ČT3 jen do 17:25?

To už chodí důchodci na kutě?

Nejlepší odpověď

Zlatý

Musí jít vařit večeři pro vnuky, vykoupat a uložit je do hajan. :-))

Další odpovědi:

Zlatý

Je to televízny kanál, ktorý ako jeden z mála verejnoprávnych, je určený na duševný oddych od reality dneška. Jeho zameranie je prevažne na starších divákov, ktorí už nie sú veľmi spoločensky a fyzicky aktívní a veľakrát ich možno jediná činnosť spočíva v spomienkach. Preto čas jeho vysielania je stanovený len na aktívne obdobie, keď nespia.
Uvedomte si, že aj penzisti sú ľudia! Nie sú to predmety, ktoré odstavíte do kúta a necháte na nich sadať prach. Dožičte im život, rovnako ako sa snažíte dožičiť život sebe.

Zlatý

Je to jen dočasný kanál a zřejmě svým vysílacím časem postačí. Stejně si myslím, že jej sleduje jen málo důchodců. Podle mně je nadbytečný. Někdo si zas přihřívá svou politickou polívčičku.

Zlatý

To se zeptej spíš na ČT. Tady to spíš nikdo neví. Určitě tam maj nějaký komunikační kanály. Tady to nejspíš nečtou.

Bronzový

Podle mne mají udělané nějaké dynamické vyrovnávání kvality, ten program ukusuje kousek prostoru pro přenášená data (málo, má dost bídnou kvalitu i když je tam napsáno HD). A když ho vypnou (dají tam statický obrázek), tak mohou mít ostatní programy trochu lepší kvalitu. Ale je to jen můj dohad.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý annas 885
Zlatý iceT 857
Zlatý briketka10 680
Zlatý marci1 624
Zlatý Drap 572
Zlatý quentos 563
Zlatý led 443
Zlatý Kepler 421
Zlatý bolak 360
Zlatý hanulka11 271

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.