orestez

Proč Beatles chodili po přechodu?

https://giphy­.com/gifs/ani­mated-the-beatles-QpWDP1YMziaQw

Poloneuvěřitelná náhodka tomu chtěla abych uviděl falzifikát od jiné polské hud. skupiny https://youtu.be/6-q2X19Lwso?t=1m45s

Jdou ale opačným směrem…jestli se vracejí..

Nejlepší odpověď
marci1

Nechali se tak vyfotografovat a fotku použili na obal desky.
Nápad na kompozici snímku pochází od Paula McCartneyho. Na obalu desky záměrně chybí to podstatné, název kapely. Podle autora obalu a grafika Johna Koshe nebylo nutné ho uvádět, na světě totiž neexistovala slavnější kapela. Skotský fotograf Iain Macmillan (1938 až 2006) snímek pořídil ze žebříku během krátké chvíle, kdy policie zastavila dopravu.
Macmillan tehdy vyfotil několik záběrů, včetně varianty, na které Brouci kráčí po přechodu v opačném směru. Zajímavým postřehem je skutečnost, že na obalu lze napočítat nikoliv čtyři, ale hned pět „brouků“. Pátým, nehrajícím broukem je Volkswagen Beetle, který stál v době focení zaparkovaný u chodníku. Beatles se prý snažili jeho majitele najít, aby na obalu své desky byly za brouky jen oni sami, ale nepodařilo se. Po vydání alba se autu ztratila espézetka a v roce 1986 jej v aukci koupil fanoušek za 23 tisíc dolarů. 🙂
http://www.ces­katelevize.cz/ct24/kul­tura/1022474-beatles-prechazeji-pres-abbey-road-uz-45-roku

Další odpovědi
ivzez

Protože se neuměli vznášet.

Ale vážně, kudy by měli chodit?

Klaproth

Protože na Abbey Road nebyl podchod.

led

To predsa nie je pravda! To prechod chodil pod nimi! Čo potom mali robiť, aby nepadli a neodviezli sa naspäť na smetisko zašlej hudby?
pozorne si pozrite tento obrázok http://media0­.giphy.com/me­dia/QpWDP1YMzi­aQw/giphy.gif
je pravda, že na ďalších podobných obrázkoch sa animátori vyšantili

Ale v pôvodnom obrázku na obale platne sme videli len slušných Beatles dodržujúcich platné zákony Veľkej Británie.

Kepler

Je to nesmysl, v přechodu mohou být jen ženské. A i kdyby, po přechodu tehdá ještě určitě nebyli.

orestez

Většina lidí chodí po přechodu, včetně ve městech. Ale Beatles jsou na spoustě pohyblivých obrázků vtipní s různými obměnami, jako by šlo o antalogii Beatles na přechodu pro chodce.

aliendrone

Já po přechodu NECHODÍM, JÁ NE!!! K tomu jsou odsouzeni pouze evolučně méně vyvinuté druhy – např. Homo Keplerus (ten se po něm po zavíračce rovnou válí) nebo třeba ženy atd. ;) :D :D

Kepler

Jasně, zatímco ti vyvinutí alieni chodí kanálama a zásadně po stropu 🙂

aliendrone

Keplere – jak jinak? Mysli chlape, přeci se v tom nebudu brodit?! ;) :D :D

led

nie, oni sa vznášajú alebo visia dole hlavou 🙂

aliendrone

led >>> Mám podezření…, že vy mne odněkud znáte? ;) :D :D

led

Vesmír je tak malý… a internet, to je žalobaba na n-tú