Jako Vůbec

Proc aplikace nezustavaji na pametove karte?

Aplikace vzdycky presunu na pametovou kartu,po nekolika hodinach mi ale telefon hlasi,ze systemova pamet je plna a aplikace jsou najednou ulozeny v telefonu.Nekdy ani nejdou zpatky na pametovku presunout.Jakto? Mam Samsung galaxy J5.

Nejlepší odpověď
anonym

aplikace jsou vždy uloženy v interní paměti telefonu. Na kartu se dají přesouvat jen částečně a jen ty které tuto možnost podporují, řekněme tak polovina aplikačních dat se takto dá přesunout na sd kartu. Je to asi záchrana pro majitele telefonů které mají interní paměť malou, ale spíš než záchrana bych tomu říkal oddálení katastrofy 🙂 … lepší je takový telefon střelit a koupit takový který má interního úložiště pro aplikace dostatek. Žádná metoda přesouvání aplikací není dobrým řešení, a to ani metoda hackování linuxu pod androidem kdy dochází k přemapování celé interní partition, ta sice může fungovat v rukou odborníka v rukou laika je to ale opět jen oddálená katastrofa.