ptáč

Proč Angličané říkají kmínu auto cesta?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Nesmíš složená slova překládat doslovně a ještě k tomu špatně. Správně by to bylo auto daleko.

Další odpovědi
quentos

Ze zhruba stejného důvodu, z kterého se v češtině „pochvala“ skládá z pochvy a zpěvné slabiky.

honza19hk

napiš originál větu popř slovo v angličtině, protože tohle je nějaká zkomolenina. Z angliny nejde vše přeložit doslova, pak je to blábol.

Lamalam

quentos > takže pochvala by se do angličtiny volně přeložila jako yeah vagina?

quentos

asi tak, možná spíš vagina la, zpěvné slabiky mívají stejné :{D>

Lamalam

Ou kej 🙂

anonym

Pochvala je od slova pochva a lít…tedy pochválit.
Se směju.

quentos

… přehlédl jsem to „volně“, v tom případě by to takhle klidně i šlo ;{))>