Avatar uživatele
mosoj

Proč amnestovaní znovu kradou ?

http://www.no­vinky.cz/krimi/289240-propusteni-z-valdic-si-amnestie-dlouho-neuzili-hned-sli-krast.html
Doplňuji:
Další pokračování. Po amnestii budou následovat milosti.
Je to úsměv nebo výsměch ?
http://tn.nova­.cz/zpravy/?ut­m_source=newslet­ter

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? iceT, pusinka50, Drap, Sůwa, Pájo, Illines, Kamionak09 před 4130 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Odpoveď byla označena jako užitečná

Protože jsou to vesměs darebáci, kterým se nechce pracovat. Takže střídají tr. činnost s kriminálem a asi je to jejich styl života.
Doplňuji:
Ani jedno, ani druhé, je to už jen trapná snaha jednoho ješitného staříka s mocí.
Nic po něm nepojmenovali a tuší, že ani nepojmenují ap.:-D. Navíc reakce jako vždy: „Jo vám se to nelíbí? No tak ještě přitlačím!“
Názor

Upravil/a: www

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

protože se nepoučili a "tam "jim nic nechybí

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kamionak09

Chudaky je v zime vyhodili z postylek,tak se tam chteji co nejrychleji vratit.Nemuzete cekat ze kdyz propustite 7000 zlocincu ze bude vsechno v poradku.Tohle je zivotni omyl Vaska z hradu!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Tak to máme 6876 osob z toho odečteme 2 a za chvilku budeme odečítat znovu…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Illines

Drobni zlodeji byli a budou nezastavam se jich.Ale to ze,do toho chytrym tahem spadli tunelari,korupce a jim podobni,to je hrozba,mafie z vrchu podporovana.A mi­losti jsou vysmech lidem,bude to podobne na bazi mafie mocnaru.Hanba.
Doplňuji:
Skandal.

Upravil/a: Illines

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

http://www.no­vinky.cz/krimi/289223-prvni-amnestovany-se-zapletl-do-rvacky-a-je-na-uteku.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
registrovana

Klaus odstartoval vlnu negramotných otázek týkajících se amnestie vztahující se na jednotlivé osoby tady na odpovědích. Což mě pěkně dotírá taky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Protože (předpokládám)ne­mají peníze,které by si v base naspořili,pokud by v base chodili do práce,ale proč v base chodit do práce,když je o mě postaráno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Chtěla jsem se zeptat na totéž, ještě že jsem dorolovala ke tvé otázce. Dělá se mi z toho fakt špatně, tolik peněz nás bude stát jen jejich propuštění a jejich finanční „výbava“, 1.000 Kč každý příspěvek v nouzi plus peníze na cestu a jídlo řekněme 300 Kč, tak to dělá 21 milionů Kč, ale záleží od délky cesty domů, tak to bude dělat víc. A za týden jsou skoro všichni zpátky a kolik jich je z nich „nepřizpůsobivých“, kteří půjdou brzy zpět jistojistě? A ještě k tomu další milosti?! Koho ze svých kamarádíčků potřebuje Vašíček na poslední chvíli osvobodit, přesto, že vidí všechny ty negativní reakce na jeho amnestii??! Ničím nepřispěl k rozvoji našeho státu, naopak vždy jen škodil, viz privatizace atd., a jak je vidět, hodlá škodit i dál do konce svého funkčního období. Kéž by ho čert spral!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mildairda

jednoducha odpoved,protože jim při propusteni daji cca 200kc na cestu a kdyz chteji jit pracovat tak v 99 procentech musi dolozit cisty trestni rejstrik takze asi moc sanci zacit znovu neni

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek