mosoj

Proč amnestovaní znovu kradou ?

http://www.no­vinky.cz/krimi/289240-propusteni-z-valdic-si-amnestie-dlouho-neuzili-hned-sli-krast.html
Doplňuji:
Další pokračování. Po amnestii budou následovat milosti.
Je to úsměv nebo výsměch ?
http://tn.nova­.cz/zpravy/?ut­m_source=newslet­ter

Nejlepší odpověď
www

Protože jsou to vesměs darebáci, kterým se nechce pracovat. Takže střídají tr. činnost s kriminálem a asi je to jejich styl života.
Doplňuji:
Ani jedno, ani druhé, je to už jen trapná snaha jednoho ješitného staříka s mocí.
Nic po něm nepojmenovali a tuší, že ani nepojmenují ap.:-D. Navíc reakce jako vždy: „Jo vám se to nelíbí? No tak ještě přitlačím!“
Názor

Další odpovědi
hanulka11

protože se nepoučili a "tam "jim nic nechybí

Kamionak09

Chudaky je v zime vyhodili z postylek,tak se tam chteji co nejrychleji vratit.Nemuzete cekat ze kdyz propustite 7000 zlocincu ze bude vsechno v poradku.Tohle je zivotni omyl Vaska z hradu!

ten který je

Tak to máme 6876 osob z toho odečteme 2 a za chvilku budeme odečítat znovu…

Illines

Drobni zlodeji byli a budou nezastavam se jich.Ale to ze,do toho chytrym tahem spadli tunelari,korupce a jim podobni,to je hrozba,mafie z vrchu podporovana.A mi­losti jsou vysmech lidem,bude to podobne na bazi mafie mocnaru.Hanba.
Doplňuji:
Skandal.

Drap

http://www.no­vinky.cz/krimi/289223-prvni-amnestovany-se-zapletl-do-rvacky-a-je-na-uteku.html

registrovana

Klaus odstartoval vlnu negramotných otázek týkajících se amnestie vztahující se na jednotlivé osoby tady na odpovědích. Což mě pěkně dotírá taky.

iceT

Protože (předpokládám)ne­mají peníze,které by si v base naspořili,pokud by v base chodili do práce,ale proč v base chodit do práce,když je o mě postaráno.

pusinka50

Chtěla jsem se zeptat na totéž, ještě že jsem dorolovala ke tvé otázce. Dělá se mi z toho fakt špatně, tolik peněz nás bude stát jen jejich propuštění a jejich finanční „výbava“, 1.000 Kč každý příspěvek v nouzi plus peníze na cestu a jídlo řekněme 300 Kč, tak to dělá 21 milionů Kč, ale záleží od délky cesty domů, tak to bude dělat víc. A za týden jsou skoro všichni zpátky a kolik jich je z nich „nepřizpůsobivých“, kteří půjdou brzy zpět jistojistě? A ještě k tomu další milosti?! Koho ze svých kamarádíčků potřebuje Vašíček na poslední chvíli osvobodit, přesto, že vidí všechny ty negativní reakce na jeho amnestii??! Ničím nepřispěl k rozvoji našeho státu, naopak vždy jen škodil, viz privatizace atd., a jak je vidět, hodlá škodit i dál do konce svého funkčního období. Kéž by ho čert spral!!

mildairda

jednoducha odpoved,protože jim při propusteni daji cca 200kc na cestu a kdyz chteji jit pracovat tak v 99 procentech musi dolozit cisty trestni rejstrik takze asi moc sanci zacit znovu neni