Avatar uživatele
nirja

Proč Amerika nesnáší Kanadu?

Zajímalo by mě proč se Američani nesnášejí s Kanaďany.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? e1232851@trb, anonym před 3255 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

A to by mne docela zajímalo, jakpak jsi na to přišla…
:-O

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Löwe

Od kdy Amerika nesnáší Kanadu? Máš s tím aspoň vlastní zkušenost, když už se ptáš?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klumprt

Jestliže se tak nesnášejí, je zajímavé, že jsem nikdy neslyšel o žádné kanadsko-americké válce. Nebyl jsem v USA ani v Kanadě, ale tak nějak z filmů, dokumentů apod. mám dojem, že jsou to dvě docela odlišné země. Američani si z Kanaďanů utahují, že jsou až moc zdvořilí. Z Američanů si utahuje zbytek světa, že jsou to křupani. Ale že by tam byla nějaká velká averze, to si nemyslím. Občas si jdou asi na nervy, jako třeba mně Slováci, když jedu po D1, ale jinak bych řekl, že se mají rádi asi tak jako právě Češi a Slováci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Quimby

Cože? Kanada je také v Americe.

Kanadá má velmi dobré politické vztahy s USA, dost obyvatel se stěhuje oběma směry a nevím o žádných národnostních problémech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Historie. Kanada je součást britského Společenství národů, na kterém si USA vydobyli nezávislost. Pro historii si přečti o tzv. bostonském pití čaje.

Mimochodem, nejde o nenávist, spíš o despekt.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Protože Kanada hraje lepší hokej.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Oni se jen tak štengrují ! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Na základě čeho si to myslíš? Uveď nějaký konkrétní příklad, nejlépe něco z vlastní zkušenosti z pobytu v USA či Kanadě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

to nie je nenávisť, skôr závisť…resp. určite závisť

Kanada má sociálny štát, ktorý USA predstiera od New Deal…

majú štátne zdravotníctvo, lacnejšie školy, proste dostávajú za svoje dane viac

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Asi,protože v Torontu je nejvíc kriminálnických přistěhovalců na světě.(Kosovo,Srbsko,Ch­orvatsko a jiní…)
https://sarma­tia.files.wor­dpress.com/2010/10­/cikani.jpg

před 3255 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek