franku

Proč administrátor hned přesune otázku a nenechá ji v nejnovějších?Aby ji všichni nečetli?

Doplňuji:
Tento typ otázek prostě nepatří do otázek z hlavních kategorií . Prosím, abyste se s tímto požadavkem smířil 🙂

Administrator serveru Odpovedi.cz

Nejlepší odpověď
vagra

V tom to není.Pravděpodobně ji přeřadí proto, že je zařazena v nesprávné kategorii.

Další odpovědi
ReHu

Můžeš si zadat zobrazování aktualit a zábavy na hlavní stránce. Potom se zobrazuje v nejnovějších a i tyto kategorie si pak mohou všichni, kteří tu zrovna jsou, přečíst.
A přesunuje ji jen, pokud to vidí. Také tu není non-stop.

hanulka11

není to jak si myslíš, proto si ujasni než otázku vložíš zda je ve správné kategorii

já mám také zobrazení dohromady