Elfík11

Proč???????????

Proč někdo nevystopuje jejích učet.(bankovní učet)

http://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/318153-policejni-virus-dal-strasi-cechy.html

Nejlepší odpověď
Drap

Zřejmě to není až tak snadné

Další odpovědi
badisko

Hm spravna otazka …policejni vir s tim je vzdy strasne veselo a nejen tady …

marci1

Přestože Španělská policie již tvůrce viru zadržela, virus samotný přetrvává a má již jiné majitele a mnoho dalších tvůrců, kteří na původním modelu parazitují a dále jej vylepšují. Nejedná se rozhodně o lokální záležitost, cílenou na Českou republiku, virus je k vidění v mutacích pro mnoho států a uživatelé jsou stíháni Europolem, Interpolem, FBI a chybí snad už jen Scotland Yard.
Doplňuji:
http://www.spaj­k.cz/?p=656

Reezo

Důležité je uvědomit si, že spousty virů na PC, telefony a tablety jsou produkter různých společností namastit si kapsy. Když se nad tím zamyslím, tak v článku nabádají uživatele, aby vyhledal odbornou firmu. Pokud to shrnu, tak ten virus chce po člověkovi 2000,– Kč nebo ty peníze utratit za specialistu, který vymaže tento virus…

Hamon

Protože účty jsou obvykle zakládány na bílé koně nebo kradené, popř. padělané doklady.