ahold

Proč existují dvě různá vyobrazení znamení Střelce?

Znamení střelce má podobu stojícího nebo klečícího muže s lukem nebo kentaura s lukem.
Má toto dvojí znázornění i dvojí význam?

Nejlepší odpověď
annas

Možná bylo vhodné vložit „obrázek“ nebo odkaz Musela jsem si „obrázek“ vyhledat . Nemám totiž ve svém okolí žádného Střelce.

"Střelec je vlastně kentaur, napůl kůň a napůl člověk.

Když je Střelec zobrazen jako lukostřelec, je klasifikován jako člověk, ale když je zastoupen jako kentaur, je nelidský (zvířecí).

Klasifikace astrologického znamení jako člověka nebo zvíře však nemá praktické důsledky pro interpretaci."

https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Sagittarius_(as­trology)

Další odpovědi
Drap

Ne, jsou to dva symboly pro jedno znamení.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.