jirka F

Probudili jste se někdy v noci a mysleli si, že už je ráno?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ano, dokonce jsem ani nevěděl, který je den v týdnu. Proto jsem si pořídil projekční hodiny, které mi na strop promítají nejen čas ve formátu 24 h, ale taky datum, teplotu, vlhkost a předpověď počasí…

Další odpovědi
zjentek

Málo, ale jo. Častěji se probudím ráno a myslím, že je ještě noc. Tak nejdu do práce.

elkon

Ano, kdysi dávno a zjistil jsem to ve chvíli, když už jsem byl oblečen a chtěl jsem jít do práce. Jako každé ráno jsem mrknul na hodiny, pro jistotu abych stihl tramvaj, kterou jsem pravidelně jezdil. Na hodinách bylo nějak kolem druhé. Já jsem ale normálně stával v půl páté. A ta moje tramvaj jezdila za deset pět.

Jiří Bohumil

Poměrně často, ale spíše již k ránu. Kouknu na hodiny a spím (většinou) dál.
Zajímavé ale je, že pokud řeším nějaký problém, tak se mi někdy stane, že mne, v tento moment časného probuzení, napadne jeho řešení. Mozek zřejmě funguje i ve spánku a pokud už je odpočatý, tak zafunguje lépe, než večer.

NoFear

Většinou chodím spát nad ránem, takže tohle se mi moc nestává.
Kdysi, když jsem ještě chodil to školy, tak jsem se probudil asi ve 2 hodiny v noci a myslel jsem si, že už je ráno a že mi za chvíli jede autobus. Bál jsem se, že ho nestihnu, tak jsem se rychle oblékl a nachystal, podívám se na hodiny a bylo tam něco po druhé, tak jsem šel zase spát. Nevím, jak to, asi jsem na těch hodinách předtím viděl 6 hodin nebo tak nějak, ale prostě jsem byl zmatený.
A jednou, když mi nebylo dobře, jsem usnul přes den, někdy odpoledne/k večeru a vzbudil jsem se pozdě večer, kdy už byl tma. A to jsem absolutně nevěděl, kolik je hodin, jestli je ráno nebo večer a co je za den. Ani jsem nevěděl, jak dlouho jsem spal, jestli cca 4 hodiny, něco přes 12 hodin nebo jestli jsem neprospal celý den. Nevěděl jsem, jestli mám někam jít, jestli je všední den nebo víkend a ráno či večer.. Pár minut to probrání trvalo. Divný pocit.

Emefej

Ano, dokonce jsem se chystal vyrazit do práce.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Kepler – „PROTO jsem si pořídil“… (; (; (;

Kepler

No ja, už hodně dávno jsem taky vstal do práce, sedl do auta a fičel 13 km do fabriky. Bylo mi divné, že parkoviště bylo poloprázdné a všude klid. Pak jsem zjistil, že je sobota (já dělal jen Po – pá).