Problémy ze startováním

Dobry den jedna se o škoda favorit neska sem vyndaval svičky byly pekne zoxidovane tak sem je vyčistil baterku sem nabil a skusil sem to nastartovat a nepomohlo to sem tam to vypadalo ze se to chce chytnout ale na konec nic:-(.Vubec nevim co stim je auto krasne startovalo i při minus 15 a tet to proste nechce naskočit nevim co se stim stalo ☹

Nejlepší odpověď
ReHu

Nejsem odborník, ale jedna z možností je, z mé vlastní zkušenosti, jak stará je baterie? Už také mohla dosloužit a při mínusových teplotách se to projeví snáz, než v létě. Nebo startér? R.

Další odpovědi
dejv.s

  1. je tam benzíííín??? 2bych zkusil nastartovat prez kabely pomoci druheho vozu 3)Kontrola vzduchoveho filtru, 4) pokud je na plyn tak prepnout na benzin, 5) Odpojit kabel od rozdelovace a vyzkouset zda hazí civka jiskru pri startovaní, 6) Kontrola kabelu na svicky a taky zda nejsou zprehazene palí 1.3.4.2. a první se nastaví na risku víčka a pak se pokračuje doprava 7) zmerit odpory na kabelech ke svíčkám, pokud je vse v poradku tak za 8) odpojit privodní hadici benzínu od karboratoru a krátce zastartovat měl by z ní tect benzín pri startu, 9) kontrola a vyčištění karboratoru, 10) Kontrola sání falešného vzduchu praskle tesnení atd. kolem saní a karborace to muže a nemusí být slyšet. 11) kontrola předstihu a vyměna kondenzaturu. Pokud tyto kroky nebo teda jeden z nich nepomužou což už se mi taky stalo a dodnes nevím čím to bylo, možná nějake smítko v karboraci, fakt nevím tak je fakt super ten startovací sprej!!! Chytne to vždy!! Odmontuje se víko vzduchoveho filtru a sprej se strikne cca 10 sekund prímo do karborace pocká se zase tak deset sekund a start s plným plynem. Pokud je tam nějaký bordel v karboraci tak tímto se odstraní. Věřím že to zvládnete. Hodně štěstí