GangstaHelper

Problémy ve vztahu – co si myslíte o jejich přehlížení?

Jaký máte názor na to, když se ve vztahu (rodina, kamarádství, vztah žena-muž – myslím, že v tomto to vychází na stejno) přehlíží určitý problém a místo jeho vyřešení se o něm dotyční nebaví a od jeho řešení doslova utíkají? Jaký to může mít důsledek?

Nejlepší odpověď
kropitko

Pokud se nějaký problém přehlíží a nemusí to být ani ve vztahu,tak se z pravidla pak na něj nabalují další a další problémy,no a následky mohou být katastrofální.

Další odpovědi
1popelka1

Důsledek takový, že vztah (jakýkoliv výše uvedený) jde časem do kytek:(

dudu

Podobně k příp. problémům přistupovali v rodině manželky, naopak v rodině z mojí strany se vždy vše řešilo jako v italské domácnosti. Obojí lze praktikovat, ovšem s manželkou jsme postupně dospěli k poznání, že špinavé prádlo se má prát z jedné vody na čisto a i když občas zahřmí, tato metoda spolehlivě funguje. O problémech je třeba hovořit a ne před nimi utíkat.

quentos

zhruba jako u časované bomby

BEAES

To je špatné a časem to výjde na povrch, jak se problém prohloubí, jeden to určitě nevydrží a bouchne, lepší je to řešit průběžně, nejhorší je, když vázne komunikace......

Zdroj: vlastní zkušenost

anonym

Můžeš utíkat,ale neschováš se.

vecernice

Všude je něco.

HOMER

Slyšeli jste co řekl Dalajláma ve filmu Sedm let v Tibetu?Bylo to nějak takhle:
Jestliže problém nemá řešení,tak nemá cenu se trápit s jeho vymýšlením a jestli má,tak je zbytečné se znepokojovat.

Michal

Dohoda ,diskuse,nabídka příměři, to byla kdysi velká slova.Dnes jsou někde…a jak to dopadne-špatně.

ReHu

Přehlížení určitě problémek nevyřeší, je to pouze odkládání, ale mnhohdy se pak vše kumuluje a pak je řešení mnohem náročnější, složitější.

Rico

GangstaHelper : myslíš o tom jak se občas pohádáme?Jo a jinak v sobotu bychom mohli na nějaký větší výlet s Pavelm co ty na to?