vvaasseekk

Problémy v systému

dobrý den,
na netbooku (asus eee pc) mám nainstalované dva operační systémy. A najednou mi oba hlásí neopravitelné problémy v systému. Je chyba v hardwaru, nebo v něčem jiném ?

Odpovědi
Deter

Že to píšou oba dva najednou je trošku divný. Možná to způsobil nějaký virus, nebo zmíněné HW problémy např. s diskem.

Zkusil bych nejdřív komplet obsah disku (+ všechny flashky apod. co máte) projet antivirem. Pokud to něco najde – všechno smazat a nainstalovat OS znova, pokud nic nenajde i tak bych OS přeinstaloval :) a pokud se budou problémy vyskytovat znovu, mohlo by to ukazovat na problém s nějakým HW.