zklamana

problemy v partnerství

Hlasujte v anketě

Odpovědi
panenka

Ano

Problémy v partnerství nebo v manželství má každý musíte se naučit ty problémy s partnerem řešit promluvit si o nich

hanulka11

Ano

Problémy jsou všude,malé či větší-nesmí se nechat přerůst , ale vy je musíte řešit
kdo říká, že v jeho rodině problémy nejsou …LŽE

quentos

Ne

nemám partnerku, tak nemám problémy v partnerství :{D> ale měnil bych nahned za partnerství i se všemi problémy, které k němu patří

Jahoda

Ano

Je důležitá komunikace s tím druhým.

anonym

Ano

problémy jsou od toho aby se řešili,každý je má,ale bud se snimi dá vyrovnat,nebo nedá

venkovan

Ano

Proč „zklamaná“ ?
Život přináší tolik změn, že nějaké problémy v partnerství se někdy jeví jako píchutí trnem. A pokud to partnerství je života schopné, tak ty problémy ho posílí. Pokud není z jedné strany zájem o dohodu a řešení, tak lepší od něj pryč. Třeba na chvilku než se rozpálené hlavy schladí.
Nicméně ani jeden z partnerů by neměl ustupovat pod nějakou rovinu lidské důstojnosti.

BEAES

Ano

V životě jsou problémy nejen v partnerství, ale i s dětmi, v práci atd. Má je každý a vše je řešitelné.

Aším

Ne

je to supr girl