Problémy se startovánim

Dobrý večer chtěl bych se zeptat nedavno mi auto krasne startovalo i když bylo minus 15 ale vybyla se mi baterka tak sem ji nabyl a auto stalo 3–4 tydny neska sem tam namontoval baterku a auto nechtelo naskočit skoušel sem startovat Přes hodinu a bez vysledku skoušel sem auto roztlačit z kopce a startovat a taky nic vubec nevim co se stim stalo fridex tam mam všechno je v pořadku ale nastartovat se mi to nepovedlo nevite někdo co stim může mit baterku sem skoro vyždímal a sem stoho zoufaly děkuji vam za vaše rady.Přeji vám pěkny večer.

Odpovědi
mojitek

baterka se mozna vybila prilisnym startovanim.Muze to byt benz.pumpa,ale takhle od PC se to neda urcit.

anonym

Co svíčky?Alterná­tor,baterie.Zo­xidovaný spoj?

lemra@lina

Benzín? Diesel? Voda v palivu-zamrzlé palivo? Stálo to venku?
Pak by mohlo pomoct dát auto do teplého prostředí jako garáž, aby to rozmrzlo a možná naskočilo.

Pokud máte modernější vůz, tak jakékoliv roztlačování jde na vrub katalyzátoru!

dejv.s

No nevím co přesně je to za vůz ale řekl bych že po hodině startovaní budou pekně uchlastaný svíčky. Ja bych postupoval asi tak. Nabil bych znovu baterku, startoval bych bez plynu a třeba naskočí. Pokud ne doporučuju koupit startovaci sprej. Stríkne se to primo do sani chvilku se počka aby se eter dostal do spalovaciho prostoru a start. A to chytne na sto procent. Pokud je chyby v elektrice nechytne to ani na sprej. Pak bych kontroloval, kabely na civku, kondenzator, kabely ke svickam, pojistky (Octavia, fabia) urcite kontrolu pokistek!!! No a to je asi vse co bych takhle strelil od pasu (kdyz u toho nestojim a nevim co je to za karu. Tak hodne stesti… ps pokud auto na sprej chytne a pak chcipne je problem v privodu pohoných hmot… pumpa,cerpadlo,fil­try poprípadě prázdná nádrž-moje sestra by vám o tom mohla povídat:-)