Avatar uživatele
Denička 123

Problémy se sestrou, proč poté co se jí svěřím vše vykecá rodičům?

Co mám dělat? Já se vždy svěřím mé sestře s nějakým promlémem s rodiči a ona to po neurčité době vykecá. Já si stím nevím rady. Poradíte mi prosím?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3265 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Panthe

Nevím kolik je ti let, ale povím ti, že má x-cetiletá přítelkyně to zažívala ještě poměrně nedávno. Pokud jste rozumné zkus si s ní o tom promluvit, proč to dělá. Zkus jí vysvětlit, že ji vnímáš jako oporu, že důvodem proč se jí svěřuješ je to, že jí důvěřuješ.

Ale popravdě, celé je to hodně složité, neboť je spousta faktorů, které tyto věci ovlivňují a pro které nelze podat obecnou radu. Velkou roli hraje věk a věkový odstup vás dvou, mentalita atd.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Proč se jí svěřuješ, když víš, že to vykecá?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
andyana

Svěřuj se někomu jinému. Např. Kamarádce

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

  1. zdieľanie informácií je úplne normálne.....v pod­sate je nenormálne udržať tajomsvo
  2. sestra sa možno sa bojí trestu, ak sa zverujete s prúsermi
  3. alebo je to horšie.....možno to robí ako pomstu/škodoradosť
  4. ono to záleží, aký máte mimo tých tajomstiev vzťah…
  5. na rovinu sa jej, v pokojnej chvíli, bez kriku a bez výčitiek opýtajte, prečo to robí (nie pred rodičmi, samozrejme)…možno sa dočkáte pravdy

Doplňuji:
viete, možno to sestra naozaj nemusí myslieť zle, štatisticky väčšina ľudí neudrží tajomstvo ani 2 dni!! potom časť ani mesiac…atď.

viete, udržať tajomstvo je veľký stres pre vyrovnaného človeka, ak je vaša sestra depresívna, permanentne v strese, náladová, bojazlivá…asi naozaj nie je vhodné zverovať sa jej.....lebo zakaždým vám sa uľaví, a ju to vystresuje…a potom uteká za rodičmi

Upravil/a: Šidlo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Otázka by měla znít jinak: Proč se sestře stále
svěřuješ, když víš, že „vše vykecá rodičům“?

Proč sestra neudrží svěřené informace,
může mít různé příčiny, které zjistíč jen od ní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luxx

nic jí neříkej a je to vyřešené :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek