Denička 123

Problémy se sestrou, proč poté co se jí svěřím vše vykecá rodičům?

Co mám dělat? Já se vždy svěřím mé sestře s nějakým promlémem s rodiči a ona to po neurčité době vykecá. Já si stím nevím rady. Poradíte mi prosím?

Nejlepší odpověď
Panthe

Nevím kolik je ti let, ale povím ti, že má x-cetiletá přítelkyně to zažívala ještě poměrně nedávno. Pokud jste rozumné zkus si s ní o tom promluvit, proč to dělá. Zkus jí vysvětlit, že ji vnímáš jako oporu, že důvodem proč se jí svěřuješ je to, že jí důvěřuješ.

Ale popravdě, celé je to hodně složité, neboť je spousta faktorů, které tyto věci ovlivňují a pro které nelze podat obecnou radu. Velkou roli hraje věk a věkový odstup vás dvou, mentalita atd.

Další odpovědi
ReHu

Proč se jí svěřuješ, když víš, že to vykecá?

andyana

Svěřuj se někomu jinému. Např. Kamarádce

Šidlo

  1. zdieľanie informácií je úplne normálne.....v pod­sate je nenormálne udržať tajomsvo
  2. sestra sa možno sa bojí trestu, ak sa zverujete s prúsermi
  3. alebo je to horšie.....možno to robí ako pomstu/škodoradosť
  4. ono to záleží, aký máte mimo tých tajomstiev vzťah…
  5. na rovinu sa jej, v pokojnej chvíli, bez kriku a bez výčitiek opýtajte, prečo to robí (nie pred rodičmi, samozrejme)…možno sa dočkáte pravdy

Doplňuji:
viete, možno to sestra naozaj nemusí myslieť zle, štatisticky väčšina ľudí neudrží tajomstvo ani 2 dni!! potom časť ani mesiac…atď.

viete, udržať tajomstvo je veľký stres pre vyrovnaného človeka, ak je vaša sestra depresívna, permanentne v strese, náladová, bojazlivá…asi naozaj nie je vhodné zverovať sa jej.....lebo zakaždým vám sa uľaví, a ju to vystresuje…a potom uteká za rodičmi

ivzez

Otázka by měla znít jinak: Proč se sestře stále
svěřuješ, když víš, že „vše vykecá rodičům“?

Proč sestra neudrží svěřené informace,
může mít různé příčiny, které zjistíč jen od ní.

Luxx

nic jí neříkej a je to vyřešené :)