kuba123

Problémy se craft bukkit serverem

Dobrý den, mám Craft Bukkit server a dal jsem tam Plugin na /spawn a /sethome a /home a td. ale žádný s těchto příkazů nemůže normální hráč bez op používat, co mám dělat když hráči nechci dávat op. Předem moc děkuji za každou odpověď.

Odpovědi
vivatisCZ

Heh, záleží na tom jaký to je plugin. Možná je to essentials tak v tom přídě v nastavení nastav pravomoce pro hráče. Pokud to neni esentials tak budeš muset použít nějaký plugin na rozdělení pravomocí třeba PermissionsEx