M.Zowadova

Co dělat, aby se plocha ve Windows 10 přestala ukazovat jako nabídka start na celou obrazovku?

Moje kamarádka si asi před rokem aktualizovala počítač z Windows 7 na Windows 10. Tehdy se jí plocha PC ukazovala normálně. Jenže pak se jí plocha začala ukazovat jako celoobrazovková nabídka start. Později se jí to změnilo zpátky, ale nyní už to má delší dobu zase takhle. Když klikne na start nic se neděje. V nastavení se jí ukazuje, že celoobrazovková nabídka start je vypnutá, i když ji zapne, pořád je to stejné. Neví někdo co s tím?

Nejlepší odpověď
pl4toon

Možná má aktivovaný režim tabletu. Ať ho zkusí vypnout, mělo by to být OK.

https://www.a­sus.com/cz/sup­port/faq/101305­6/

Další odpovědi
Mc Merkurion

… v nastavení je nabídka: – přizpůsobit: – start: – používat celoobrazovkovou nabídku start: -zapnout/vypnout … přizpůsobení tabletu na to nemá vliv …