kuba007

Jakým způsobem byste postupovali, aby nenastaly popsané problémy s výplatou?

V restauraci, ve které brigádně pracuji mi měla být v rámci výplaty vyplacena částka cca 21000Kč, avšak údajně kvůli jistým problémům v bance mi zaměstnavatel zatím vyplatil ,,zálohu" hotově částku 10000Kč, aniž by chtěl cokoliv podepsat či já dostal jakékoliv potvrzení. Bojím se však, že později při vyplácení zbytku výplaty bude oponovat tím, že mi v rámci ,,zálohy" vyplatil např 15000Kč, místo oněch 10000. Jakým způsobem byste v mém případě postupovali?
DPP mám

Problémy s výplatou

Nejlepší odpověď
Pepa25

Nevím, co jsou to „jisté problémy v bance“, ale sám cítíte, že to asi není vše O.K. Vystavit stvrzenku o předání peněz je to nejmenší – stačí na na kus papíru napsat dvakrát propiskou "Dne xxx bylo předáno xxxx Kč v hotovosti jako záloha na výplatu za … Předávající: … Přebírající: … ", podepsat oběmi a obě strany si nechají stejnou strvzenku.

Další odpovědi
aliendrone

Pokud nepřihlédnu k odpovědi Drapa – co ti brání v tomtéž (tedy v tvrzení, žes nedostal NIC)? ;) :D :D