Denčí

Problémy s přehráváním videí online.

Mám mobil Sony Xperia Miro, mohla jsem si přehrávat videa na youtube i na facebooku ale včera jsem si smazala pár aplikací a už mi to nejde, vždycky mi to napíše, že došlo k chybě a mám to zkusit znovu. Smazala jsem asi něco co jsem neměla ale nevím co. Předem děkuji za odpověď. :)

Odpovědi
sisinec123

Ale prakticky by to nemělo dělat žádné potíže, teda pokud si mazala aplikace, které si si ty stáhla. Protože když koupíš mobil, tak nemusíš nic stahovat, aby ti to šlo přehrát. Není spíš problém v připojení na internet (je to možná blbost, co jsem teď napsala)?

anonym

Nesmázla si jednu z níže uvedených aplikací?
-
Přijít vhod může také aplikace TrackID, která na základě krátkého poslechu nějaké skladby dokáže najít jméno skladby, interpreta a další informace o dané skladbě. Ideální pokud slyšíte v rádiu nějakou hezkou písničku a potřebujete zjistit její jméno. Z hudebních aplikací je přítomná také aplikace Google Music, aplikace YouTube a výčet zakončuje aplikace Hudba a videa, která dokáže zobrazit YouTube videa zveřejněná vašimi přáteli na Facebooku.