slipknotak

problemy s prehravacem youtube na novem notebooku

koupil jsem si novy notebook a stahnul si google chrome…pustil si na youtube nejake video a v kazdem videu jsou jen kosticky a rozmazane barvy jakoby problem s grafikou..ale zvuk jde normalne..cim to je a jak bych to mel resit ?

Odpovědi
M.

Prvně bych zkusila jiný přehrávač. Aaspoň budeš vědět, jestli to je notebookem nebo prohlížečem.
Doplňuji:
*jiný prohlížeč.

led

Nový notebook – staré kodeky (na video).
Treba si spraviť aktualizácie a všetko nastaviť. nový notebook je vybavený len základne a všetko ostatné si musí doinštalovať a nastaviť šťastný majiteľ.

briketka10

chromem to asi nebude..

Bedy

Určitě se vyvarujte instalací kodeků typu K-Lite, Codeck pack All in One a podobných, protože ty dokáží udělat v systému takový bordel, že přehrávač z toho bude zmatený.

Co se týká Google chrome, tak ten nemohu doporučit, kór na přehrávání videí na internetu. Poslední dobou má veliké problémy s přehráváním.
Osobně bych doporučil buď Internet Explorer 9 nebo Firefox.
nezapomeňte si nainstalovat aktuální verzi Adobe Flash playeru – http://www.sta­huj.centrum.cz/in­ternet_a_site/os­tatni/flashpla­yer/

anonym

Tohle se většinou děje, když je video nějak poškozené, ale pokud se ti to děje u všech, tak nainstaluj aktuální Flash player a Shockwave plug-in. A co videa na jiných serverech jako Stream apod.?
Doplňuji:
+nainstaluj si K-Lite Mega Codec Pack a budeš mít klid.

BANAN93

na youtube potřebuješ myslim adobe flash player, který ti to tam samo poskytne pak přikládám kodeky je to ze slunečnice http://www.slu­necnice.cz/sw/a­llin1/