Monyszek

Problémy s počítačem

Mám problémy s počítačem. Hlásí mi to ,,Byly zjištěny potíže a systém Windows byl ukončen aby nedošlo k poškození PC. Vypněte nebo odinstalujte antivirové programy, nástroje pro defragmentaci disku. POmocí programu CHKDSKF zkontrolujte poškození pevného disku a poté restartujte PC." Nevíte, co s tím je?

Nejlepší odpověď
huxa

když ti pc píše toto, sám neví, co s ním je…
odinstalujte ty antiviry a nějaké programy, které nejsou pro funkci windows potřebné a hlavně ty, které pracují s pevným diskem, následně jej otestujte pomocí toho příkazu chkdsk ( http://jnp.zi­ve.cz/chkdsk-proklepnete-si-disk-v-prikazovem-radku ) a nebo si stáhněte SpeedFan – pro vás bude asi nejlehčí a napište sem poté, co vám vyšlo

Další odpovědi
anonym

Tohle by ti mělo pomoci, řeší se tam téměř stejný problém.: http://www.pc-help.cz/viewto­pic.php?f=47&t=­61825

Advance

Odpověď si musíš dát do překladače nebo si ji přelož sama
:Thank you for visiting Microsoft Answers.
It seems to be that the hard drive is corrupted so we are getting this error message to running chkdsk.

You may start the computer in safe mode with command prompt and see if you can boot. Then run chkdsk.
To do this follow these steps:

  1. Restart your computer if it is powered on.
  2. Tap the F8 key after your computer initially powers on.
  3. Once you see the Advanced Boot Options menu you can stop tapping.
  4. Use the up/down arrow keys to select safe mode with command prompt.
  5. In the command prompt window, type the following command and press enter Chkdsk /R and Chkdsk /F

Using recovery DVD, you cannot go into winRE (Windows Recovery Environment) mode to run chkdsk. You need either full version DVD (Win 7/Vista) or Vista repair disk.
You probably won't be able to install win 7 since the problem is with the Hard disk drive and chkdsk has to be run to rectify the error.

Hope the information helps. Please post back and let us know.

Goclever

Znamená to připravit si peníze na nový hard disk. Oprava pomocí programu chkdsk /f je dočasná, nemá smysl pokusit se obnovit chybné sektory disku.

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/hd-tune/