NelieM

Problémy s pletí co s tím??

Tahle otázka je směřována ženám.. 🙂 Teď v zimě se mi na tváři vytvořilo akné a nemůžu se ho vůbec zbavit. Předtím jsem ho vůbec nemívala, jen sem tam se mi objevil pupínek. Je mi 20. Koupila jsem si peeling, čistící vodičky, ale moc to nezabírá, nevíte čím to může být? Jestli třeba nedostatkem nějakého vitamínu, nebo sluníčka? Předem díky.

Odpovědi
bart2000

Mně se to stává taky jenom v zimě – v létě nic. Používám na to čistící vodičky a pleťovou masku od AVONU. A docela to zabírá.

Kukučka

Mám to samé. Dokonce se mi dělají i suché červené flíčky na tvářích. Čistím si každý den obličej houbičkou not.a.sponge, jednou týdně masku a mám klid. Jinak se píše, že pro pleť je velice důležitý zinek.