Janek07

Problémy s Mozillou

Mám problém z Mozaillou firefox.Od včerejška se mi nezobrazují korektně žádné stránky.Příkla­dem,když otevřu nějaký článek,tak mám písmena rozjeté na celou obrazovku a překrývají se mi fotkama.FB mi přes mozillu nejde vůbec.Slyšel sem že je možné stáhnout k tomu nějaké kodeky.Poradíte mi?Děkuju

Odpovědi
baghira

Ctrl-0 (nula) nastaví původní velikost písma (pokud bylo změněné).
Pokud to nebylo tím, tak při spuštění FF držte klávesu Shift. FF se spustí v nouzovém režimu bez rozšíření. V něm je možné např. problematická rozšíření zakázat, dát do nastavení původní hodnoty atd.