Heřman

Problémy s mobilní aplikací web´n´walk.

Mobil: Sony Ericsson G502, web´n´walk je nainstalovaný v mobilu ale nikde není samotný soubor kde by se aplikace odstranila nebo deaktivovala a když jsem volal na T-mobile tak mě řekly že web´n´walk v mém mobilu není ale přesto v mobile aplikace je a funguje a přebírá většinu prohlížení na internetu místo Opery mini jak tedy odstranit WEB´N´WALK.
Doplňuji:
Co je web´n´walk (program, aplikace nebo služba [T-mobile]).

Odpovědi
anonym

tady je odpověď ► http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-deaktivuje-web-n-walk-v-mobilu-sony-ericsson-g502