M7ke06

Problémy s lyžema.

Ahoj mám takový problém. Dostal jsem k vánocům nové lyže a k nim lyžáky. Dnes jsme je šly seřídit. Chvilku potom nám zavolali, že mám ty lyžáky na ty lyže moc velké. Ale lyže odpovídají mé velikosti a lyžáky odpovídají mé noze. Co s tím? Kupovat nové se nám ale nechce.

Odpovědi
Lordcruss

Asi nemáš jinou možnost.

anonym

No – zřejmě nebudou „ty lyžáky na ty lyže moc velké“ – ale ´předem´ namontované vázání není namontováno tak, aby šlo nastavit na ty lyžáky, ne??

  • pokud lyže a lyžáky dárce kupoval jako ´set´, jednoznačně koupi reklamujte u prodejce
  • pokud byly lyže a lyžáky kupovány zvlášť, pokuste se lyže vrátit nebo vyměnit

___
A propříště – kupovat sportovní vybavení by měl ten, kdo danému sportu rozumí – tomu by se takový lapsus nestal.