WeeBear

Problémy s komunikací, jak je řešíte?

Jedná se o vztah, ve kterém jsou velké problémy s komunikací, dva si rozumí, ale přesto po čase dochází k dlouhým chvilkám ticha, přestože máte hodně společného a nedochází k větším hádkám. Ani jeden z obou stran vztah ukončit nechce, ale neví si rady s řešením situace..

Pozn. Nejde konkrétně o mně.
Doplňuji:
tom004: Bohužel, tohle ani srozumitelné být nemá, nic z toho totiž nejde dohromady..

Nejlepší odpověď
hanulka11

Není nikde psáno a myslím, že to není v žádném vztahu…aby dva lidé stále spolu komunikovali… partnersví a manželství je vztah ,který spolu prožíváme i když jsme třeba jen vedle sebe ,ale víme o sobě jaké máme plány, vzpomínky, prostě vše co denní život přináší. Někdo je holt upovídaný a druhý ne .
Zřejmě se dostali do stadia, kdy mají pocit, že už si vše řekli, to se po letech stává …ale to přejde…a pokud ne tak prostě vztah ukončí .

Možná jste se měla líp vyjádřit a bylo by vám líp odpovězeno.

Další odpovědi
iceT

Rozumět si jde i bez řečí.Ticho léčí.

Ale když si ti dva,co se o ně jedná,jsou schopní si postěžovat jinde a mezi sebou si neporadí,to je pak těžko radit.

www

Jde pravděpodobně o tzv. ponorkovou nemoc. Nejlepší je nějaká forma „oddychu“.
Zkušenost
Doplňuji:
Formu ale musíte zvolit jen vy dva. 😉

tom004

jestli je ta vaše komunikace tak „jasná a srozumitelná“ jako Tvá otázka,tak je každá rada marná.
Doplňuji:
I tak jsem přesvědčen,že otázky by měli být psány jasně a srozumitelně,ať už je vztah vás dvou jakýkoliv.

Sea

Vztah je třeba „okořeňovat“ pořád něčím novým, co by bavilo oba. U nějakých adrenalinových zážitků se moc mluvit ani nemusí,taky třeba nějaké společenské hry, které by oba bavily, můžou si najít nějaký společný kroužek, do kterého by docházeli spolu a tím získají více společných zážitků a prostor pro další komunikace. Nevím,jak to líp popsat…snad je to srozumitelné 🙂